#CDCooperation - współpraca ze szkołami

#CDCooperation czyli współpraca carmen dance center katowice ze szkołami średnimi i nie tylko!

Czym jest #CDCooperation?
#CDCooperation jest projektem Katowickiej szkoły tańca Carmen Dance Center, który ma na celu współpracę z lokalnymi szkołami i samorządami uczniowskimi. Ideą tego pomysłu jest popularyzacja tańca wśród młodzieży oraz umożliwienie poznania osób mających podobne zainteresowania. Pandemia zamknęła w domach nas wszystkich i utrudniła kontakty z drugim człowiekiem, a dzięki zajęciom możesz zawiązać nowe przyjaźnie oraz zapomnieć o problemach i codzinennych obowiązkach. 

Dla kogo przeznaczony jest ten projekt?
Dopiero rozkręcamy się z #CDCooperation! Na razie prowadzimy rozmowy z Katowickimi liceami i technikami, ale jesteśmy otwarci na współpracę ze szkołami z każdego miasta i na każdym etapie edukacyjnym.
Jeśli twoja szkoła chciałaby wziąć udział w naszym projekcie, to zapraszamy do kontaktu poprzez dane kontaktowe podane na dole strony lub na stronie.

Co oferujemy?
Szkoła tańca Carmen Dance Center z Katowic jest jedną z największych placówek uczących tańca na Śląsku, dlatego w swojej ofercie mamy wiele stylów tanecznych. Naszą ofertę możesz znaleźć w zakładce ZAJĘCIA oraz CARMEN DANCE CENTER.
Specjalnie dla Was otworzyliśmy nowe młodzieżowe grupy początkujące z Tańca Towarzyskiego, Jazzu, Breakingu oraz HipHopu. Jeśli jesteś osobą, która już tańczy, to też znajdziesz swoje miejsce w grupach pokazowych.

Co dostajesz od nas Ty i Twoja szkoła?
Dla szkół, które przystąpią do #CDCooperation oferujemy bezpłatną 90 minutową lekcję poloneza dla maturzystów, którą poprowadzi wykfalifikowana kadra szkoły tańca Carmen Dance Center z Katowic.
Oprócz lekcji Poloneza przygotowaliśmy specjalne rabaty dla uczniów:

  • 5% na każdy kurs grupowy, jeśli na zajęcia do CDC uczęszcza 9 i więcej osób z danej szkoły
  • 20% na każdy kurs grupowy, jeśli na zajęcia do CDC uczęszcza 20 i więcej osób z danej szkoły
  • Informacje dotyczące szkół (oraz ilościu uczniów), które przyłączyły się do #CDCooperation znajdziesz TUTAJ.

Kiedy odbywają się zajęcia i jaki jest ich koszt?
Informacje dotyczące terminów zajęć i odpłatności znajdziesz w zakładce GRAFIK/CENNIK

Jak poprawnie zapisać się na zajęcia, aby było wiadomo do jakiej szkoły uczęszczam?
Aby zapisać się na zajęcia w szkole tańca Carmen Dance Center CDC w Katowicach należy wypełnić formularz zapisu na zajęcia, który znajduje się w zakładce kontakt. W polu „Masz pytanie? Uwagi? wpisz taką treść: #CDCooperation + numer szkoły, patrona oraz miasto, w której znajduje się placówka. Pamiętaj, aby na pierwsze zajęcia przynieść ważną legitymację szkolną!

Zapraszamy na zajęcia!
Zespół CARMEN DANCE CENTER
PS. Weź ze sobą znajomych ;) w paczce jest raźniej

Wszelkie pytania oraz chęć współpracy prosimy kierować do koordynatora projektu #CDCooperation:

Jakub Wyciślik
email: jakub.w@cdc-silesia.pl
telefon: +48 731 300 003
Messenger: m.me/carmendancecenter

 Plakat informacyjny

do góry