Grafik

 

18.11 - 22.11
godzina poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
16:00
16:00-19:00CarmenkiTaniec Jazz'owy/Taniec WspółczesnyGrupa: pokazowa (dzieci)Danuta Kwaśny
Paulina Szafruga
Piotr Górski
Wiktoria Połeć
Martyna Wieczorek
2019.11.18 - poniedziałek
16:00-19:00miniCARMENKITaniec Jazz'owy/Taniec WspółczesnyGrupa: pokazowa - początkująca (dzieci)Danuta Kwaśny
Paulina Szafruga
Piotr Górski
Wiktoria Połeć
Martyna Wieczorek
2019.11.18 - poniedziałek
16:00-18:00Lekcje indywidualneLekcje indywidualneGrupa: otwarta (wszyscy)Danuta Kwaśny
Rafał Chmiela
Piotr Górski
Paweł Stękała
Martyna Wieczorek
Klaudia Kałużna
Agnieszka Rumanowska
Adrian Brzeziński "Brzoza"
2019.11.18 - poniedziałek
16:00-16:45Little Shock ITaniec, Rytmika, BaletGrupa: początkująca (dzieci)Agnieszka Rumanowska
2019.11.19 - wtorek
16:00-17:30Gimnastyka Artystyczna IGimnastyka artystycznaGrupa: początkująca (dzieci)Wiktoria Połeć
2019.11.20 - środa
16:00-17:30Lekcje indywidualneLekcje indywidualneGrupa: otwarta (wszyscy)Danuta Kwaśny
Rafał Chmiela
Piotr Górski
Paweł Stękała
Martyna Wieczorek
Klaudia Kałużna
Agnieszka Rumanowska
Adrian Brzeziński "Brzoza"
2019.11.20 - środa
16:00-19:00CarmenkiTaniec Jazz'owy/Taniec WspółczesnyGrupa: pokazowa (dzieci)Danuta Kwaśny
Paulina Szafruga
Piotr Górski
Wiktoria Połeć
Martyna Wieczorek
2019.11.21 - czwartek
16:00-19:00miniCARMENKITaniec Jazz'owy/Taniec WspółczesnyGrupa: pokazowa - początkująca (dzieci)Danuta Kwaśny
Paulina Szafruga
Piotr Górski
Wiktoria Połeć
Martyna Wieczorek
2019.11.21 - czwartek
16:00-18:30Lekcje indywidualneLekcje indywidualneGrupa: otwarta (wszyscy)Danuta Kwaśny
Rafał Chmiela
Piotr Górski
Paweł Stękała
Martyna Wieczorek
Klaudia Kałużna
Agnieszka Rumanowska
Adrian Brzeziński "Brzoza"
2019.11.22 - piątek
16:00-17:00Lekcje indywidualneLekcje indywidualneGrupa: otwarta (wszyscy)Danuta Kwaśny
Rafał Chmiela
Piotr Górski
Paweł Stękała
Martyna Wieczorek
Klaudia Kałużna
Agnieszka Rumanowska
Adrian Brzeziński "Brzoza"
2019.11.22 - piątek

16:15
16:15-17:00CookiesTaniec, Rytmika, BaletGrupa: początkująca (maluszki)Małgorzata Wójcikowska
2019.11.21 - czwartek
16:15-17:30Zajęcia taneczne dla dorosłychFreestyleGrupa: otwarta (dorośli)Agnieszka "Fuli" Fułek
2019.11.21 - czwartek

16:30
16:30-17:30Akrobatyka IAkrobatyka/TrickingGrupa: początkująca (dzieci)Danuta Kwaśny
2019.11.20 - środa
16:30-17:30HipHop dzieciHipHopGrupa: początkująca (dzieci)Daniel "Dan" Krowicki
2019.11.20 - środa

17:00
17:00-18:00Taniec Towarzyski ITaniec towarzyski/Taniec użytkowyGrupa: początkująca (dzieci)Paweł Stękała
2019.11.18 - poniedziałek
17:00-17:45Maxi ShockTaniec, Rytmika, BaletGrupa: początkująca (dzieci)Agnieszka Rumanowska
2019.11.19 - wtorek
17:00-18:30Practis - Taniec Towarzyski II + IIITaniec towarzyski/Taniec użytkowyGrupa: otwarta (dzieci i młodzież)Danuta Kwaśny
Paweł Stękała
2019.11.22 - piątek

17:15
17:15-18:00Little Shock IITaniec, Rytmika, BaletGrupa: początkująca (dzieci)Małgorzata Wójcikowska
2019.11.21 - czwartek

17:30
17:30-19:00FlavoursHipHopGrupa: pokazowa - zaawansowana (młodzież)Daniel "Dan" Krowicki
2019.11.20 - środa
17:30-19:00FreestyleFreestyleGrupa: otwarta (wszyscy)Agnieszka "Fuli" Fułek
2019.11.21 - czwartek

18:00
18:00-20:00miniSWINGTaniec Jazz'owy/Taniec WspółczesnyGrupa: pokazowa (dzieci)Danuta Kwaśny
Paulina Szafruga
Piotr Górski
Martyna Wieczorek
2019.11.18 - poniedziałek
18:00-19:00Lekcje indywidualneLekcje indywidualneGrupa: otwarta (wszyscy)Danuta Kwaśny
Rafał Chmiela
Piotr Górski
Paweł Stękała
Martyna Wieczorek
Klaudia Kałużna
Agnieszka Rumanowska
Adrian Brzeziński "Brzoza"
2019.11.18 - poniedziałek
18:00-19:30Taniec Towarzyski IITaniec towarzyski/Taniec użytkowyGrupa: pokazowa - średniozaawansowana (dzieci)Danuta Kwaśny
Paweł Stękała
2019.11.18 - poniedziałek
18:00-19:00Chupa ChupsTaniec, Rytmika, BaletGrupa: średniozaawansowana (dzieci)Agnieszka Rumanowska
2019.11.19 - wtorek
18:00-20:00miniSWINGTaniec Jazz'owy/Taniec WspółczesnyGrupa: pokazowa (dzieci)Danuta Kwaśny
Paulina Szafruga
Piotr Górski
Martyna Wieczorek
2019.11.21 - czwartek
18:00-19:00Frodo TeamBreakingGrupa: pokazowa (dzieci)Adrian Brzeziński "Brzoza"
2019.11.21 - czwartek

18:30
18:30-19:30HipHop młodzieżHipHopGrupa: początkująca (młodzież)Daniel "Dan" Krowicki
2019.11.22 - piątek

19:00
19:00-21:30SwingTaniec Jazz'owy/Taniec WspółczesnyGrupa: pokazowa (młodzież)Paulina Szafruga
Piotr Górski
Martyna Wieczorek
2019.11.18 - poniedziałek
19:00-20:00PoppingPoppingGrupa: początkująca (wszyscy)Martyna „Fifi” Borowiec
2019.11.18 - poniedziałek
19:00-20:00Akrobatyka/Tricking PoniedziałekAkrobatyka/TrickingGrupa: średniozaawansowana (młodzież)Paulina Szafruga
2019.11.18 - poniedziałek
19:00-20:30Drużyna PierścieniaBreakingGrupa: otwarta (dzieci i młodzież)Adrian Brzeziński "Brzoza"
2019.11.19 - wtorek
19:00-20:30Gimnastyka Artystyczna IIGimnastyka artystycznaGrupa: średniozaawansowana (dzieci)Wiktoria Połeć
2019.11.20 - środa
19:00-20:30Taniec Towarzyski IIITaniec towarzyski/Taniec użytkowyGrupa: pokazowa - zaawansowana (dzieci i młodzież)Danuta Kwaśny
Paweł Stękała
2019.11.20 - środa
19:00-20:30Akrobatyka IIAkrobatyka/TrickingGrupa: początkująca (młodzież)Danuta Kwaśny
2019.11.20 - środa
19:00-21:30SwingTaniec Jazz'owy/Taniec WspółczesnyGrupa: pokazowa (młodzież)Paulina Szafruga
Piotr Górski
Martyna Wieczorek
2019.11.21 - czwartek
19:00-20:30Drużyna PierścieniaBreakingGrupa: otwarta (dzieci i młodzież)Adrian Brzeziński "Brzoza"
2019.11.21 - czwartek
19:00-20:00Akrobatyka/Tricking CzwartekAkrobatyka/TrickingGrupa: średniozaawansowana (młodzież)Paulina Szafruga
2019.11.21 - czwartek

19:30
19:30-20:30Taniec jazz'owyTaniec Jazz'owy/Taniec WspółczesnyGrupa: początkująca (dzieci i młodzież)Martyna Wieczorek
2019.11.18 - poniedziałek
19:30-21:00FlavoursHipHopGrupa: pokazowa - zaawansowana (młodzież)Daniel "Dan" Krowicki
2019.11.22 - piątek

20:15
20:15-21:45PoppingPoppingGrupa: zaawansowana (wszyscy)Martyna „Fifi” Borowiec
2019.11.18 - poniedziałek

20:30
20:30-22:00Taniec Towarzyski/ Użytkowy IIITaniec towarzyski/Taniec użytkowyGrupa: zaawansowana (dorośli)Danuta Kwaśny
Paweł Stękała
2019.11.18 - poniedziałek
20:30-22:00Lekcje indywidualneLekcje indywidualneGrupa: otwarta (wszyscy)Danuta Kwaśny
Rafał Chmiela
Piotr Górski
Paweł Stękała
Martyna Wieczorek
Klaudia Kałużna
Agnieszka Rumanowska
Adrian Brzeziński "Brzoza"
2019.11.19 - wtorek
20:30-21:30Taniec Towarzyski/ Użytkowy ITaniec towarzyski/Taniec użytkowyGrupa: początkująca (dorośli)Danuta Kwaśny
Paweł Stękała
2019.11.20 - środa
20:30-22:00Taniec Towarzyski/ Użytkowy IITaniec towarzyski/Taniec użytkowyGrupa: średniozaawansowana (dorośli)Danuta Kwaśny
Paweł Stękała
2019.11.21 - czwartek
20:30-22:00Lekcje indywidualneLekcje indywidualneGrupa: otwarta (wszyscy)Danuta Kwaśny
Rafał Chmiela
Piotr Górski
Paweł Stękała
Martyna Wieczorek
Klaudia Kałużna
Agnieszka Rumanowska
Adrian Brzeziński "Brzoza"
2019.11.21 - czwartek

21:00
21:00-22:00Kizomba IKizombaGrupa: początkująca (wszyscy)Sławek Wienckiewicz
2019.11.18 - poniedziałek
21:00-22:00Lekcje indywidualneLekcje indywidualneGrupa: otwarta (wszyscy)Danuta Kwaśny
Rafał Chmiela
Piotr Górski
Paweł Stękała
Martyna Wieczorek
Klaudia Kałużna
Agnieszka Rumanowska
Adrian Brzeziński "Brzoza"
2019.11.22 - piątek

 

 

Kategoria: powiązane pliki [1]
Format Nazwa pliku Rozmiar Pobierz
pdf PLAN ZAJĘĆ CDC i MDK 2019/20.pdf 249.53KB Plik: PLAN ZAJĘĆ CDC i MDK 2019/20.pdf
do góry