Gdzie działamy

Sprawdź gdzie potańczysz z Carmen Dance Center

CDC-Silesia na Śląsku - Taniec użytkowy i nowoczesny Śląsk

Województwo śląskie

Mapa CDC - Gdzie działamy na ŚląskuDziałamy na Śląsku. Prowadzimy Carmen Dance Center w Katowicach. Oferujemy zajęcia taneczne dla grup rekreacyjnych i pokazowych. W naszej ofercie znajdują się zajęcia taneczne z wielu różnych styli tańca. Możesz się u nas zapisać zarówno na zajęcia z hip-hopu, jak i z tańca klasycznego.

Udogodnienia dla uczestników zajęć

Carmen Dance Center w Katowicach jest bardzo nowoczesną szkołą tańca. Dysponujemy aż trzema salami tanecznymi z lustrami i innym niezbędnym sprzętem. Do dyspozycji naszych uczniów jest tutaj zarówno zaplecze sanitarne w postaci pryszniców, jak i profesjonalny sprzęt taneczny. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane dla jeszcze większego komfortu uczestników zajęć tanecznych. Prowadzimy zajęcia przez siebie dni w tygodniu. Zakres godzin jest tak przemyślany, aby zarówno dzieci, jak i rodzice mogli swobodnie korzystać z lekcji tańca.

Szkoła tańca odpowiednia dla dzieci i dla dorosłych

Carmen Dance Center w Katowicach znajduje się w dogodnej lokalizacji. Bardzo łatwo jest do nas dojechać zarówno własnym samochodem, jak i komunikacją miejską. Dla dzieci przygotowaliśmy plac zabaw przy salach tanecznych. Natomiast na rodzicach po skończonych zajęciach czeka przepyszna kawa w naszej kawiarni. Rodzice, którzy czekają na swoje pociechy, mogą swobodne korzystać z ogrodu na dachu oraz z biblioteki.

Jakie zajęcia taneczne są w naszej ofercie?

Jedną z dostępnych u nas opcji jest taniec towarzyski. Jest on bardzo znany i nieznany jednocześnie. Taniec towarzyski jest odpowiedni zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Poprawia kondycję fizyczną i koordynację ruchową. Po tych zajęciach będziesz bardziej pewny siebie i będziesz miał lepsze samopoczucie psychiczne. Łatwiej będzie Ci nawiązywać pozytywne relacje z innymi ludźmi i wreszcie odnajdziesz swoje prawdziwe poczucie rytmu. Czy to nie brzmi wspaniale?

Nasze zajęcia obejmują aż dziesięć tańców towarzyskich. Możemy wymienić wśród nich między innymi: walca angielskiego, walca wiedeńskiego, tango, quickstepa, foxtrota, sambę, cha chę, rumbę, pasodoble i jive’a. Każdy z wymienionych tutaj tańców ma trochę inną specyfikę, jest tańczony do zupełnie innej muzyki i ma zupełnie odmienne pochodzenia. Dlatego takie zajęcia pozwolą Ci się wszechstronnie rozwinąć jako tancerzowi.

Pozostałe dostępne w naszej szkole tańca na Śląsku zajęcia to:

 • Rytmika dla dzieci;
 • Rytmika dla dzieci;
 • HipHop;• Breaking;
 • Popping;
 • Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny;
 • Taniec klasyczny;
 • Joga;
 • Akrobatyka/Tricking;
 • Gimnastyka artystyczna;
 • Pierwszy taniec;
 • Pro-Am;
 • Lekcje indywidualne.

Niezapomniane obozy taneczne dla dzieci

W naszej ofercie znalazły się również wyjątkowe obozy taneczne dla dzieci. Mogą na nich nie tylko nauczyć się nowych umiejętności, ale również odpocząć i poznać nowych kolegów. Szkoła tańca na Śląsku oferuje obozy taneczne zarówno w okresie zimowym, jak i letnim. Każde dziecko może wybrać, która z tych opcji w większym stopniu mu odpowiada. Warto na sam koniec wspomnieć jeszcze o tym, że Carmen Dance Center ma Certyfikat Gwarancji Ubezpieczeniowej Organizatora Turystyki i wpis do Rejstru Organizatorów Turystyki.

do góry