Fundacja Uskrzydlijdzieciaki.pl

Uskrzydlijdzieciaki.plCarmen Dance Center z Katowic współpracuje z Fundacją Centrum Uskrzydlijdzieciaki.pl od wielu lat.

Wspólnymi siłami te dwie instytucje organizują dla dzieci zajęcia taneczne - pozwalając jednocześnie rozwijać pasje wszystkim chętnym młodym ludziom.

Fundacja i CDC jako, że mają za najwyższy cel dobro młodego pokolenia, nie czyniąc różnic i podziałów na biednych, bogatych, zdrowych czy chorych organizują i zapraszają na swoje zajęcia wszystkich. Ponieważ jesteśmy obywatelami świata i częścią globalnego społeczeństwa - nie czynimy również podziałów ze względu na kolor skóry, wyznanie religijne czy światopogląd.
Szanując wolność wyboru człowieka, wskazujemy jednak na te wartości, które wg chrześcijańskiego podejścia podkreślają istotę rodziny, szacunku a przede wszystkim wzajemnej miłości, której w wielu domach dzisiaj coraz częściej wyraźnie brakuje.

Zapraszamy na zajęcia taneczne, które prowadza instruktorzy CDC w Fundacji Centrum Uskrzydlijdzieciaki.pl szczegóły znajdziecie na stronie: https://www.uskrzydlijdzieciaki.pl.

Zajęcia taneczne dla dzieci

do góry