Lollipops

Lollipops - Taniec, rytmika, balet dla dzieci w wieku 5-6 lat

Grupa Lollipops w Carmen Dance Center Katowice to kolejna grupa z pogranicza tańca, rytmiki i baletu zadedykowana jest ona dla dzieci w wieku 5-6 lat. W trakcie zajęć nastawieni jesteśmy, aby poprzez zabawę nauczyć dzieci układów/choreografii tanecznych oraz zaznajomić uczestników z podstawowymi zasadami obowiązującymi w trakcie występów scenicznych.
Nasze treningi w grupie Lollipops składają się z rozgrzewki, gier i zabaw rytmicznych, ćwiczeń baletowych oraz nauki i doskonalenia grupowych układów tanecznych.
Uczestnicy zajęć w grupie Lollipops mogą trenować częściej niż raz w tygodniu zmieniając grupę zajęciowa np. na Carmenki, biorąc udział w indywidualnych lekcjach tańca lub korzystając z dodatkowych treningów z akrobatyki. Każda dodatkowa forma zajęć taneczno-ruchowych pozytywnie wpłynie na koordynację i karierę przyszłych tancerzy.
Ponadto oprócz regularnych zajęć w CDC zapraszamy dzieci z grupy Lollipops na wyjazdy i obozy taneczne organizowane przez Carmen Dance Center czyli na nasze CDCamp Winter oraz Summer - wyjazdy z nami na obozy taneczne to ogromna dawka zabawy, wiedzy (nie tylko tanecznej), tanca i przygody. Zapraszamy na treningi w grupie Lollipops.

Instruktorem prowadzącym Lollipops w Carmen Dance Center jest: Katarzyna Zhantalai.

Dla kogo?

Taniec i rytmika dla dzieci 5-6 letnich

Termin zajęć

  • Poniedziałek - godz. 17.00-18.00

Koszt zajęć

100 zł

Ruszamy!

06 IX 2021

Taniec dla dzieci

Zobacz grafik zajęćgrup Little Shock

Podmiot odpowiedzialny za realizację zajęć: Klub Tańca Paweł Stękała, ul. Markiefki 40/2, 40-213 Katowice, NIP: 5792085195, REGON: 220863660

do góry