Obozy taneczne, kolonie taneczne dla dzieci i młodzieży.

Aktualności 2 Maja 2019

Dzieci i młodzież tańczą z nami w ciągu roku szkolnego, ale nie tylko... organizujemy również dla nich dwie edycje obozów tanecznych w lato i w ferie zimowe. CARMEN DANCE CENTER to miejsce, gdzie  pasja tańca rozbrzmiewa cały rok.

Obóz taneczny, kolonie taneczne CARMEN DANCE CENTER

Dzieci i młodzież uczęszczające na zajęcia taneczne z tańca towarzyskiego, tańca jazz'owego, hiphopu czy breakingu nie rozstają się ze swoimi nauczycielami tańca na długo - nawet podczas wakacji chętnie terenują na obozach tanecznych, koloniach czy półkoloniach tanecznych organizowanych przez CDC. Owa szkoła tańca prowadzona przez Pawła Stękała i Danutę Kwaśny w Katowicach w MDK Koszutka filia Dąb przy ul. Krzyżowej 1, która zapewnia wychowankom podczas roku szkolnego obok systematycznych zajęć tanecznych (jeden bądź dwa razy w tygodniu) także taneczne warsztaty, zajęcia uzupełniające takie jak: balet, rytmika, gimnastyka artystyczna, akrobatyka, tricking dba o swoich podopiecznych również podczas wakacji.

Propozycja wyjazdu na obóz taneczny czy kolonię/półkolonię taneczną z CARMEN DANCE CENTER to nie lada gratka dla młodych tancerzy i fascynatów ruchu.

Organizujemy dwie edycje obozów zimową i letnią!!!

Każdego roku organizowana jest zimowa i letnia edycja obozu tanecznego, na które listy zgłaszających się uczestników wypełniają się w oka mgnieniu.

Obozy taneczne/kolonie taneczne to czas doskonalenia umiejętności tanecznych, ale także wspólna rekreacja, zabawa, spędzanie wspólnie wolnego czasu, tak naprawdę, to czas na nawiązywanie trwałych przyjaźni i naukę samodzielności.

Idee jakie przyświecają organizatorom obozów tanecznych w CDC to m.in:

  • wychowanie dzieci i młodzieży poprzez aktywność, wydobywanie z dziecka jego mocnych stron i ich kształtowanie.
  • spędzanie czasu z uczestnikami, uczenie się wzajemnie zaufania i budowanie poczucia własnej wartości, wyznaczanie granic, budowanie poprzez pozytywną motywację autorytetów, w które tak ubogi jest dzisiejszy świat.

Stąd śmiało można powiedzieć, iż CARMEN DANCE CENTER to inkubator dziecięcej aktywności i radości, owoce tej pracy będzie można oglądać w ich dorosłości.

Najbliższe edycje obozów/kolonii tanecznych:

Zapraszamy zapisy trwają...

Obozy taneczne Carmen Dance Camp Obóz taneczny Carmen Dance Camp

do góry