Solistki CDC - I i II miejsca "SULMIERZYCE OPEN"

Turnieje i Pokazy 11 Stycznia 2020
 
Rok 2020 rozpoczął się dla Klubu Tańca Carmen pracowicie. Jeszcze nie do końca ucichł gwar sylwestrowej zabawy, jeszcze nie do końca ustały błyski fajerwerków i dźwięk otwieranych butelek szampana, a solistki z klubu CDC wyruszyły na pierwszy w tym roku konkurs taneczny.
 
11 stycznia po raz trzeci odbył się Ogólnopolski Festiwal Tańca "Sulmierzyce Open”. Trzy tancerki, na codzień tańczące w zespole Carmenki oraz w Mini Formacji Carmen tym razem wystąpiły na festiwalu solo. Wyprzedzając nieco fakty zdradzimy wam, że każda z nich zajęła miejsce na podium.
 
Występ Ani zachwycił jurorów. Za swoją ekspresję, dokładność i zaangażowanie w układ taneczny otrzymała pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej. Ania jak zawsze perfekcyjnie zatańczyła wszystkie elementy swojego układu, jej precyzja może być wzorem do naśladowania dla wszystkich marzących o zdobywaniu medali na konkursach tanecznych.
 
Kolejną medalistka z klubu Carmen jest Magda. Dynamika jej występu solowego, zaangażowanie w układ oraz skupienie nad wszystkimi detalami występu w połączeniu z niesamowitym entuzjazmem zaprowadził ją na pierwsze miejsce podium w swojej kategorii wiekowej. Nie był to pierwszy układ solowy Magdy, który tańczyła przed jurorami na festiwalu. Widać było, że doświadczenie oraz radość z tego co się robi potrafią naprawdę zdziałać cuda.
 
Naszą trzecią wspaniałą solistką była Victoria. Pracowicie przygotowywała się do tego występu, trenowała i doskonaliła swój nowy układ taneczny. Wysiłek jaki Wiktoria wkłada w swoje solówki został doceniony przez sędziów, którzy nagrodzili Wiki drugim miejscem w jej kategorii wiekowej. Układ taneczny który zatańczyła zwracał uwagę trudnością figur, a wysoki poziom akrobatyczny był czymś niezwykłym na tym konkursie. Wiktoria doskonale łączy lekkość tańca z trudną techniką akrobatyki co mogliśmy podziwiać podczas jej występu.
 
Naszym medalistkom z Sulmierzyc serdecznie gratulujemy sukcesu, cieszymy się że dzięki swojej pasji zdobywają kolejne medale i doskonalą swój warsztat taneczny w Klubie Tańca Carmen. Mamy głęboką nadzieję że rozpoczynający się rok będzie pomyślny dla wszystkich zawodników i tancerzy z CDC. Zapraszamy was do śledzenia Naszej strony internetowej, niebawem ukaże się relacja z kolejnych konkursów i festiwali. Mamy nadzieję, że będziemy mogli jeszcze wiele razy gratulować naszym tancerzom zdobytych miejsc na podium.

 

do góry