Zapraszamy osoby z Ukrainy na zajęcia taneczne!

Aktualności 19 Marca 2022

Szkoła tańca Carmen Dance Center z Katowic serdecznie zaprasza osoby z Ukrainy na zajęcia tanecze! 

Otwarci jesteśmy na osoby z Ukrainy - dzieci, młodzież i dorosłych, którzy chcieliby nauczyć się tańczyć lub kontynuować swoją przygodę z tańcem.  

Dzieci w wieku 4-7 lat zapraszamy na nowo otwartą grupę taneczną prowadzoną w języku ukraińśkim. Zajęcia odbywają się w piątki przy ulicy Krzyżowej 1 w Katowicach od 14:30 do 15:30 i są bezpłatne. 

Zachęcamy również do udziału w zajęciach grup już trenujących, których zajęcia prowadzone są w CDC w języku polskim. Zajęcia grupowe dla dzieci i młodzieży, która przyjechała z Ukrainy w związku z panująca tam sytuacja wojenną są bezpłatne do odwołania w CDC i MDK. Uważamy, że w nauce tańca nie jest najważniejsza komunikacja werbalna między kursantem a trenerem, a ważne są chęci i zaangażowanie. Z większością naszych instruktorów możecie Państwo rozmawiać po angielsku, kliku trenerów mówi w języku ukraińskim.

Prowadzimy zajęcia grupowe z tańca towarzyskiego, tańca użytkowego, tańca klasycznego (baletu), tańca współczesnego, HipHopu (Frestylee, Poping, House), Breakingu, Jazzu-modernu, rytmiki, zajęcia dla najmłodszych dzieci (maluszki), akrobatyki, trickingu, gimnastyki.


Dodatkowo prowadzimy lekcje indywidualne z pierwszego (ślubnego) tańca oraz lekcje indywidualne w systemie ProAm. Można dodatkowo zapisać się na lekcje indywidualne z wszystkich stylów wymienionych w ofercie zajęć grupowych.

W CDC pracuje najlepsza, otwarta, doświadczona i pełna zapału kadra. Nasi trenerzy prowadzą zajęcia tak, aby każdy kursant zaczerpnął jak najwięcej wiedzy i  zdobył cenne umiejętności. Nauka tańca w Carmen Dance Center w Katowicach przebiega w bezpieczeństwie i przyjaznej atmosferze. Podczas zajęć relacje zawiązujące się między kursantami są trwałe i stają się prawdziwymi przyjaźniami.

Dla rodziców mamy kawiarnię, parking, biblitekę oraz na terenie obiektu jest dostęp do internetu. 

Pod poniższymi linkami znajdują się najważniejsze informacje:

Aby zapisać się na zajęcia wypełnij formularz lub skontaktuj się z nami w inny sposób. W celu ułatwienia komunikacji dotyczących lekcji tanecznych i innych spraw możemy prowadzić rozmowę w języku ukraińskim poprzez wiadomości SMS lub email przy użyciu translatora. 

Formularz: https://www.cdc-silesia.pl/kontakt/zapisz-sie-na-zajecia-ua

Lokalizacje odbywania się zajęć (zależy od grupy tanecznej):

  • w szkole przy ulicy Agnieszki 2 w Katowicach
  • Miejski Dom Kultury Koszutka filia Dąb - ulica Krzyżowa 1, Katowice

Do zobaczenia na zajęciach! 
Zespół Carmen Dance Center
tel. +48 731 300 003
adres email: taniec@cdc-silesia.pl

plakat_ua

Podobne wiadomości:

do góry