CDCYPHERS warsztaty z Judytą Pakulską "Obecność sceniczna JA-Grupa w wybranych stylach tanecznych"

Aktualności 6 Października 2022

CDCyphers

Na początek parę słów o Judycie:

Judyta Pakulska - ,,prawie" absolwentka Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu (AST w Krakowie). Dyplomowana instruktor z techniki tańca jazz'owego (Mazowiecki Instytut Kultury w Warszawie).
Tańczy od najmłodszych lat salsę Los Angeles, taniec jazz'owy, popping, odłamy tańca współczesnego (release, floorwork). Półfinalistka tegorocznego konkursu solowego Brussels Contemporary Dance Contest w Brukseli.
W 2021/2022 roku miała możliwość współpracy z Arturem ,,AR-cHiWAY" Kuntuszem przy duecie ,,Podstawa...?", w którym otrzymali wyróżnienie w konkursie ,,Hip-hop w Teatrze" w Słupsku oraz są finalistami tegorocznej edycji konkursu ,,Solo duo" w Budapeszcie !
Stąd też pomysł o przeprowadzeniu warsztatów, które są mieszanką stylów tanecznych: szeroko pojętego tańca współczesnego wraz z elementami street dance'u,czy salsy.

Zapraszamy 30 października na warsztaty z Judytą Pakulską! Godz. 12:00-18:00. Odbędą się aż 3 blotki warsztatowe (każdy 1,5 h):

  • STREET SALSA - Część nieco odrębna od pozostałych części warsztatowych.
    Nauka stylu tanecznego jakim jest salsa, która rozwija poczucie rytmu, tempa,dynamiki i izolacji w tańcu, które również wykorzystywane są w języku hip-hop'u czy breakingu. Jest to propozycja fuzji salsy wraz z hip-hopem.
  • FLOORWORK - Oparty na elementach techniki release w tańcu współczesnym,która uczy jak zużywać najmniej energii (ergonomia) podczas poruszania się i jak dzięki temu mniej się męczyć przy jednoczesnym wykorzystaniu ,,flow" przepływu tańca na podłodze.
  • IMPROWIZACJA W GRUPIE - Czyli paradoksalnie jak zachować swoją indywidualność przy jednoczesnym, wspólnym i kolektywnym działaniu ruchowym na scenie w grupie ludzi. Nie odejmując od tego frajdy z poruszania się razem.

Koszt:
- 3 bloki taneczne: 200zł (4,5h + JAM 1,5h), dla uczniów Carmen Dance Center - 150zł
- 1 blok taneczny osobno: 75zł (1,5h + JAM 1,5h), dla uczniów Carmen Dance Center - 60zł

Po warsztatach zapraszamy na JAM na którym będzie grał DJ... (TBA), który potrwa 1,5h - dla każdego uczestnika warsztatu - jest on w cenie. Dla każdego spoza liczymy 5zł za wejście .

Zgłoszenia na Warsztaty wysyłamy na maila: archiwaylol@gmail.com
Prosimy o podanie:
- Imię i Nazwisko
 - Wiek
- Skąd przyjeżdżasz
- Na jakie bloki się zapisujemy i czy bawicie się z nami na Jamie

Po otrzymaniu takiej wiadomości otrzymacie maila zwrotnego z danymi do wpłaty.
O kolejności zapisów będzie decydowała kolejność wpłat

OGRANICZENIE WIEKOWE: MIN. 10LAT

Na miejscu może być mały catering, lecz polecamy też wziąć ze sobą coś do przekąszenia. W pobliżu znajdują się również sklepy, choć nie wiadomo jak to będzie w niedziele.

W razie jakiś pytań prosimy o kontakt na podanego maila, lub kontakt telefoniczny:
536 344 577.

Zachęcamy również do wzięcia udziału w wdarzeniu na Facebook'u: https://fb.me/e/2dXSvCTUg

Podobne wiadomości:

do góry