Szalona sobota Carmen Dance Center w Pawłowicach na III Festiwalu Tańca Nowoczesnego 2019

Aktualności 27 Kwietnia 2019

Carmen Dance Center - CDC i nasze zespoły taneczne w Pawłowicach

          Kolejna  sobota pełna niesamowitych zawirowań i szaleństw na Festiwalu - III Ogólnopolski Konkurs Tańca SCHOOL DANCE Pawłowice 2019 już za nami. Mimo wielu przeciwności losu i nie zachęcającej do wyjścia z domu pogody nasze roztańczone „gwiazdy” z grup pokazowych: miniSwing, miniCarmenki oraz Carmenki po raz kolejny udowodniły, iż pasja którą jest taniec, odpowiedzialność i jedność w grupie daje nie tylko radość, uśmiech na twarzach, zabawę, ale także owocuje bardzo wysokimi miejscami w kwalifikacji medalowej. Niestrudzone tancerki zespołu Carmenki wystąpiły w dwóch kategoriach (pierwsza kategoria „Inne formy tańca, druga kategoria „Show Dance”) zajmując kolejno miejsca na podium: drugie oraz trzecie.

Nasze najmłodsze tancerki z zespołu miniCarmenki mimo młodego wieku pokazały swoją prawdziwą siłę. Porywając publiczność oraz jury w świat pełen magicznych kroków przeplatanych elementami akrobatyki w rytm muzyki utworu „Mamma mia” zdobyły 2 miejsce w kategorii „Modern jazz”.

Kolejne w wyżej wymienionej kategorii tanecznej wystąpiły jedyne i niezastąpione tancerki z zespołu miniSwing. Dziewczyny w mgnieniu oka przeniosły nas w zaczarowany świat tańca prezentując swój niezapomniany układ plasując się na bardzo wysokim piątym miejscu.

Festiwal na długo pozostanie w naszej pamięci i sercach, ze względu na jego  malowniczy wręcz bajkowy taneczny charakter. Naszym wyśmienitym zawodniczkom z całego serca gratulujemy sukcesów i czekamy na kolejne artystyczne występy z nimi w roli głównej.

Oczywiście gorące podziękowania składamy na ręce trenerów Carmen Dance Center. Pani Danucie, że zawsze jest i „ogarnia” tematy związane z organizacją, a gdy jej nie ma to też czujemy jej oddech na plecach. Dziękujemy także Pani Martynie i Panu Piotrowi za mega wsparcie i szlify by nasze taneczne gwiazdy mogły jeszcze bardziej jaśnieć podczas tanecznych zawodów.

Zapraszamy do galerii ze zdjęciami z eventu.

 

do góry