Carmen Dance Center Foundation z CDC - 6 o'clock na ZRZUTKA.PL

Aktualności 30 Marca 2020

Carmen Dance Center Foundation zbiera środki dla środowiska tancerzy i instruktorów tańca

Jak wiecie w dniu 25.03.2020 r. Carmen Dance Center Foundation z Katowic ruszyło z CDC - 6 o'clock czyli cyklem tanecznych/ruchowych materiałów szkoleniowych i treningowych dla osób związanych z CDC i nie tylko. Korzystanie z materiałów jest bezpłatne.

Zwracamy uwagę na...

Przy okazji naszej akcji pragniemy jednak zwrócić uwagę, że w wyniku sytuacji jak ma miejsce w naszym kraju i na całym Świecie wszyscy Wasi nauczyciele, trenerzy, instruktorzy z zajęć dodatkowych z dnia na dzień zostali bez środków do życia. 

Dlatego, aby spieszyć z pomocą dla nich urochomiliśmy zbiórkę darowizn w ramach Carmen Dance Center Foundation, otworzyliśmy również zrzutke na zrzutka.pl.

Na co przeznaczymy zebrane środki...

Wszystkie zebrane środki zostaną przeznaczone na pomoc i wsparcie dla nauczycieli tańca współpracujących z CDC, ale nie tylko gdyż mogą do nas zwrócić się również inne osoby pracujące w podobnej branży i jeśli tylko możliwości i środki pozwolą będziemy ich również wspierać.

Podkreślimy również, że niektórzy z instruktorów z CDC, których sytuacja jest stabilana finansowo zrzekli się swojego udziału w zgromadzonych środkach - za co serdecznie dziękujemy. Taką samą decyzję podjął zarząd Carmen Dance Center Foundation czyli D. Kwaśny oraz P. Stękała, ale o tym pisaliśmy już wcześniej.

Jak wpłacać środki:

Przelewem tradycyjnym na konto:

Carmen Dance Center Foundation 
rachunek bankowy mBank nr: 70 1140 2004 0000 3602 7881 0080
w tytule prosimy wpisać: darowizna

lub na zrzutka.pl

Za wszystkie wpłaty dziękujemy!!!

Cały zespół Carmen Dance Center.

do góry