CDC - 6 o'clock. Zajęcia online w CDC oraz zbiórka darowizn dla instruktorów i tancerzy.

Aktualności 24 Marca 2020

CDC - 6 o'clock

W dniu dzisiejszym stworzyliśmy stronę w celu publikacji filmów i materiałów instruktażowych powstających w ramach projektu CDC - 6 o'clock. Projekt ten ma pomóc nam wszystkim w trudnej sytuacji jaka nas spotkała (kursantów, Rodziców, instruktorów...) w związku z pandemią koronawirusa COVID-19.

W związku z tym, że nie mamy możliwośći za każdym razem przesyłania indywidualnych linków do filmów i materiałów drogą mailową i/lub sms będą one publikowane na "ukrytej stronie www", do której dostęp i link otrzymują tylko osoby współpracujące z CDC. Wejść na nią można np. wpisując link bezpośrednio do przeglądarki internetowej.

DLATEGO PROSIMY NIE PRZEKAZUJCIE LINKU OSOBOM TRZECIM - SZANUJCIE NASZĄ PRACĘ I WKŁAD, ABY ODNALEŹĆ SIĘ W TEJ NIETYPOWEJ SYTUACJI. 

Osoby z poza Carmen Dance Center, które chciały by skorzystać z przedstawianych przez nas materiałów proszone są o kontakt z nami korzystając z zakładki kontakt i e-zapytania.

Kiedy będziemy publikować filmy z CDC - 6 o'clock

Dokładny harmonogram treningów dostępny będzie w naszym kalendarium wydarzeń na naszej stronie www.cdc-silesia.pl. Filmy publikowane będą około godz. 18:00 w poniedziałki, środy i piątki. Wstępny plan zakłada publikacje do 10.04.2020 r. Później mamy nadzieję spotkamy się już na sali.

Zbiórka i wsparcie dla instruktorów Carmen Dance Center Katowice

Ponadto pragniemy zwrócić uwagę, że tak jak całe środowisko aktorów, trenerów i ludzi sztuki rownież nasi/Wasi instruktorzy są lub lada moment mogą być w ciężkiej sytuacji materialnej. Dlatego w ramach naszej fundacji CARMEN DANCE CENTER FOUNDATION otwieramy zbiórkę darowizn, z których wsparci zostaną zaangażowani w CDC-6 o’clock wszyscy instruktorzy i osoby najbardziej potrzebujące z ich grona. (My czyli: D. Kwaśny i P. Stękała podjęliśmy decyzję, że nie będziemy korzystać z tych środków). Ewentualne nadwyżki wpłat zostaną przekazane na dofinansowania dla dzieci tańczących w CDC np. na konkursy, stroje itp.
Dołożymy wszelkich starań, aby całość wpłat otrzymanych na cel powyższej zbiórki rozliczyć i przedstawić w sposób jasny i czytelny.

WPŁATY DAROWIZN PROSIMY KIEROWAĆ NA 

Carmen Dance Center Foundation 
rachunek bankowy mBank nr: 70 1140 2004 0000 3602 7881 0080
w tytule prosimy wpisać: darowizna

lub na zrzutka.pl

Wszystkim, którzy dostrzegają sens naszej pracy oraz mogą nas wesprzeć w tej niecodzinnej i kłopotliwej sytuacji z całego serca dziękujemy.

Wasz zespół CDC.

do góry