FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Co zabrać na kurs tańca?

Na każde zajęcia taneczne/gimnastyczne/akrobatyczne realizowane w Carmen Dance Center w Katowicach polecamy mieć ze sobą strój zmienny oraz obligatoryjnie obuwie zmienne. Po szczegóły dotyczące tego co zabrać ze sobą na konkretne kursy taneczne zapraszamy do sekcji „Jak się przygotować

Czy w Carmen Dance Center są darmowe zajęcia?

Tak, wszystkie pierwsze zajęcia taneczne/gimnastyczne/akrobatyczne dla nowych kursantów są zajęciami bezpłatnymi - tzw. zajęcia pokazowe.

Czy na kursy tańca towarzyskiego lub tańca użytkowego trzeba przyjść w parze?

Nie, na kursy tańca towarzyskiego/użytkowego w Carmen Dance Center nie trzeba przyjść w parze. Jednak CDC nie gwarantuje, że w trakcie kursu uda się znaleźć współpartnera do trenowania razem, oczywiście w takich sytuacjach nasi instruktorzy służą chętnie pomocą i niekiedy nawet partnerują.

Czy karty z programów partnerskich np. MultiSport, OkSystem lub FitProfit upoważniają do korzystania z lekcji indywidualnych?

Nie, karty z programów partnerskich takich jak MultiSport, OkSystem, FitProfit obowiązują jedynie na nasze wszystkie kursy grupowe.

W jakie dni i w jakich godzinach można umawiać się na lekcje indywidualne?

Indywidualne lekcje tańca (np. w ramach nauki ProAm, pierwszy taniec) realizowane są w zasadzie w każdy dzień tygodnia, również w weekendy. Nasi instruktorzy są do dyspozycji kursantów zarówno w godzinach porannych, popołudniowych, a nawet wieczornych - wszystko w zależności od Państwa dostępności i dostępności przestrzeni treningowych. Na lekcje tańca umawiamy się telefonicznie z odpowiednim instruktorem lub za pośrednictwem naszego formularza.

Czy karnety na zajęcia taneczne w CDC tracą ważność?

Tak, karnety na wszystkie zajęcia taneczne/akrobatyczne/gimnastyczne w Carmen Dance Center są ważne przez odpowiednie okresy:

  • karnet na 4 wejścia - ważność przez 35 dni od daty wykorzystania pierwszych zajęć
  • karnety lekcji indywidualnych (5 lub 10 lekcji) - ważność przez 6 miesięcy od realizacji pierwszych zajęć

W jaki sposób można dokonać płatności za zajęcia taneczne realizowane przez Carmen Dance Center w Katowicach?

Opłaty za zajęcia taneczne dokonywane są w Carmen dance Center gotówką lub przelewem na rachunek bankowy. Należy jednak pamiętać, że za zajęcia realizowane w MDK Koszutka filia Dąb w Katowicach opłaty uiszczamy bezpośrednio w sekretariacie MDK lub na konto MDK; natomiast za zajęcia realizowane na sali sportowej przy ul. Agnieszki 2 w Katowicach odpłatności dokonujemy gotówka przed zajęciami lub przelewem bezpośrednio na konto CDC.

Na jaki okres są podpisywane umowy w Carmen Dance Center?

Carmen Dance Center nie podpisuje umów czasowych ze swoimi kursantami. Nie przywiązujemy nikogo do siebie „na siłę”. Lata doświadczenia nauczyły nas, że to swoją pracą i zaangażowaniem przywiązuje się do siebie ludzi - i już od dekady nam to świetnie wychodzi. Nie ukrywamy jednak, że domyślnie nasze kwestionariusze uczestnictwa w zajęciach tanecznych/akrobatycznych/gimnastycznych oraz regulaminy obowiązują na okres od momentu ich podpisania do końca roku szkolnego (około 20 czerwca każdego roku), jednak podpisany i złożony kwestionariusz oraz regulamin zajęć tanecznych można w każdej chwili rozwiązać składając stosowne oświadczenie pisemne.

do góry