Grafik

 

13.09 - 17.09
godzina poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
15:30
15:30-16:15CookiesTaniec i rytmikaGrupa: otwarta (maluszki)Oliwia Gancarz
2021.09.16 - czwartek
16:00
16:00-16:45Maxi ShockTaniec i rytmikaGrupa: otwarta (dzieci)Martyna Wieczorek
2021.09.13 - poniedziałek
16:00-17:00Hiphop KIDSHipHopGrupa: początkująca (wszyscy)Artur Kuntusz
2021.09.13 - poniedziałek
16:00-17:15Akrobatyka-gimnastyka z elementami tańcaAkrobatyka/gimnastykaGrupa: otwarta (dzieci)Wiktoria Połeć
2021.09.14 - wtorek
16:00-18:00PractisePraktykaGrupa: otwarta (wszyscy)Paweł Stękała
Artur Kuntusz
Inny trener
2021.09.17 - piątek
16:15
16:15-17:15Balet dla dzieci w języku angielskimBaletGrupa: otwarta (dzieci)Kateryna Zhantalai
2021.09.16 - czwartek
16:30
16:30-17:15Little Shock ITaniec i rytmikaGrupa: początkująca (dzieci)Oliwia Gancarz
2021.09.16 - czwartek
17:00
17:00-18:00LollipopsTaniec i rytmikaGrupa: otwarta (dzieci)Kateryna Zhantalai
2021.09.13 - poniedziałek
17:00-18:00Taniec Towarzyski ITaniec towarzyski/Taniec użytkowyGrupa: otwarta (dzieci)Paweł Stękała
2021.09.14 - wtorek
17:00-18:00Taniec Towarzyski ITaniec towarzyski/Taniec użytkowyGrupa: otwarta (dzieci)Paweł Stękała
2021.09.15 - środa
17:15
17:15-19:15CarmenkiTaniec Jazz'owy/Taniec WspółczesnyGrupa: pokazowa - średniozaawansowana (dzieci)Paulina Szafruga
Martyna Wieczorek
2021.09.13 - poniedziałek
17:15-19:15miniCARMENKITaniec Jazz'owy/Taniec WspółczesnyGrupa: pokazowa - początkująca (dzieci)Paulina Szafruga
Martyna Wieczorek
2021.09.13 - poniedziałek
17:15-19:15CarmenkiTaniec Jazz'owy/Taniec WspółczesnyGrupa: pokazowa - średniozaawansowana (dzieci)Paulina Szafruga
Martyna Wieczorek
2021.09.16 - czwartek
17:15-19:15miniCARMENKITaniec Jazz'owy/Taniec WspółczesnyGrupa: pokazowa - początkująca (dzieci)Paulina Szafruga
Martyna Wieczorek
2021.09.16 - czwartek
17:30
17:30-18:50Tricki taneczne dla młodzieży pow. 10 latAkrobatyka/TrickingGrupa: otwarta (młodzież)Adrian Brzeziński "Brzoza"
2021.09.13 - poniedziałek
17:30-18:30Chupa ChupsTaniec i rytmikaGrupa: kontynuacyjna (dzieci)Kateryna Zhantalai
2021.09.16 - czwartek
17:30-18:50Taniec klasyczny + Kondycja dla młodzieży pow. 10 latTaniec klasycznyGrupa: otwarta (młodzież)Oliwia Gancarz
2021.09.16 - czwartek
18:15
18:15-19:15Chupa ChupsTaniec i rytmikaGrupa: kontynuacyjna (dzieci)Kateryna Zhantalai
2021.09.13 - poniedziałek
18:15-19:45Taniec Towarzyski IIITaniec towarzyski/Taniec użytkowyGrupa: zaawansowana (dzieci i młodzież)Paweł Stękała
2021.09.14 - wtorek
18:15-19:45Taniec Towarzyski IIITaniec towarzyski/Taniec użytkowyGrupa: zaawansowana (dzieci i młodzież)Paweł Stękała
2021.09.15 - środa
18:40
18:40-19:40Frodo TeamBreakingGrupa: otwarta (dzieci)Adrian Brzeziński "Brzoza"
2021.09.16 - czwartek
18:50
18:50-20:10Zajęcia taneczneZajęcia taneczneGrupa: otwarta (młodzież)Zaproszony gość
2021.09.15 - środa
18:50-20:10Zajęcia baletowo-kondycyjneBaletGrupa: otwarta (dzieci)Martyna Wieczorek
2021.09.15 - środa
19:00
19:00-20:30Drużyna PierścieniaBreakingGrupa: zaawansowana (młodzież)Adrian Brzeziński "Brzoza"
2021.09.13 - poniedziałek
19:15
19:15-21:15CARMEN TEAMTaniec Jazz'owy/Taniec WspółczesnyGrupa: pokazowa - zaawansowana (młodzież)Paulina Szafruga
Martyna Wieczorek
2021.09.13 - poniedziałek
19:15-21:15CARMENTaniec Jazz'owy/Taniec WspółczesnyGrupa: pokazowa - zaawansowana (młodzież)Paulina Szafruga
Martyna Wieczorek
2021.09.13 - poniedziałek
19:15-20:454FUNHipHopGrupa: otwarta (młodzież)Artur Kuntusz
2021.09.14 - wtorek
19:15-21:15CARMEN TEAMTaniec Jazz'owy/Taniec WspółczesnyGrupa: pokazowa - zaawansowana (młodzież)Paulina Szafruga
Martyna Wieczorek
2021.09.16 - czwartek
19:15-21:15CARMENTaniec Jazz'owy/Taniec WspółczesnyGrupa: pokazowa - zaawansowana (młodzież)Paulina Szafruga
Martyna Wieczorek
2021.09.16 - czwartek
19:15-20:15JAZZ młodzieżJazzGrupa: początkująca (młodzież)Oliwia Gancarz
2021.09.16 - czwartek
19:30
19:30-21:004FUNHipHopGrupa: otwarta (młodzież)Artur Kuntusz
2021.09.17 - piątek
19:45
19:45-21:15Drużyna PierścieniaBreakingGrupa: zaawansowana (młodzież)Adrian Brzeziński "Brzoza"
2021.09.16 - czwartek
20:00
20:00-21:30Taniec Towarzyski/ Użytkowy IITaniec towarzyski/Taniec użytkowyGrupa: średniozaawansowana (dorośli)Paweł Stękała
2021.09.14 - wtorek
20:00-21:30Taniec Towarzyski/ Użytkowy IIITaniec towarzyski/Taniec użytkowyGrupa: zaawansowana (dorośli)Danuta Kwaśny
Paweł Stękała
2021.09.15 - środa
20:10
20:10-22:10CDCompanyTaniec Jazz'owy/Taniec WspółczesnyGrupa: pokazowa - zaawansowana (dorośli)Martyna Wieczorek
Oliwia Gancarz
Sandra Noczyńska
Julka Kulawik
2021.09.15 - środa
 

 

Kategoria: powiązane pliki [1]
Format Nazwa pliku Rozmiar Pobierz
pdf PLAN ZAJĘĆ CDC 2021:2022.pdf 197,84KB Plik: PLAN ZAJĘĆ CDC 2021:2022.pdf
do góry