Profesjonalne warsztaty z Waackingu z Tatianą

Warsztaty 16 Listopada 2019

Sezon warsztatów tanecznych możemy śmiało uznać za otwarty w szkole Tańca Carmen Dance Center. 

W tym roku jesień nas rozpieszcza - rozpieszcza nas też CDC zapewniając nam ciekawe warsztaty jednocześnie rozwijając taneczne pasje uczestników kursów. Dynamizm, pozytywne fluidy oraz rytmy house i disco funku to krótka definicja kolejnego weekendu tanecznego zorganizowanego w dniu 16 listopada 2019 r. Tym razem na warsztat po raz kolejny trafił „waacking”, styl tańca przeżywający prawdziwy renesans na całym świecie.

Wybierany przez wielu tancerzy chcących sprawdzić swoje umiejętności i zmierzyć się z prawdziwą klasyką lat 70. To proste, jakby się wydawało, zadanie wymaga jednak pełnego zaangażowania, świadomości własnego ciała, kontroli ruchów, a przede wszystkim wytrwałości.

Cechy te nie są obce tancerzom CDC i dlatego właśnie tak wielu z nich zdecydowało się wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez międzynarodowej klasy trenerkę i tancerkę wielu stylów, pochodzącą z Ukrainy Tatianę. Jej energia, dynamika i pomysłowość w tworzeniu układów tanecznych sprawiły, że w czasie warsztatów ani przez chwilę nie można było mówić o rutynie czy znużeniu.

Szczególnie cieszy nas fakt, że w sesji wzięło udział tak wiele dzieci i młodzieży co pozwala mieć nadzieję że ten styl tańca, który będzie obchodził już niedługo swoje pięćdziesiąte urodziny, nie zniknie z tanecznej sceny.

Zapraszamy do zapoznania się z krótkim reportażem filmowym z przebiegu warsztatów. Wszystkich chętnych i zainteresowanych, nie tylko wackingiem ale także innymi formami tańca, zapraszamy do kontaktu z Carmen Dance Center - niech moc tańca będzie z Wami.

 

do góry