Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego GOLD CONTEST - Zabrze

Aktualności 7 Marca 2020

Każdego dnia pielęgnujemy swój taneczny dar, doskonaląc się w zaklęciach magicznych kroków, które unoszą nas nad ziemią.

Dziś ramię w ramię tancerze Carmen Dance Center zawitali do Zabrza by na Ogólnopolski Turnieju Tańca Nowoczesnego GOLD CONTEST 2020 zaprezentować jak najlepiej swoje umiejętności. Występy konkursowe tancerzy były na bardzo wysokim poziomie, a czujne jury nie przeoczyło żadnego potknięcia.

Jako pierwsze wystąpiły dziewczyny z miniFormacji Carmen z układem „Być kobietą…” zajmując mocne 3 miejsce.

Kolejno przyszedł czas na formację miniSwing. Tancerki jak nigdy dotąd zatańczyły  "Marzenie" wyśmienicie, płynąc nie jednokrotnie w tak muzyki, jednak nie wystarczyło to by zostać wyróżnionym przez jury.

W drugim bloku tanecznym w duecie "Cisza" wystąpiły Klara i Zosia plasując się się na zaszczytnym drugim miejscu. Dziewczyny były rewelacyjne, pokazały prawdziwy charakter i w pełni oddały nastrojowość utworu, do którego wykonywały swoją choreografię. Kolejny wystąpił zespół Swing z "Freedom", jednak sędziowie nie zdecydowali przyznać im nagrody.

W trzecim bloku tanecznym wystąpiły nasze najmłodsze tancerki miniCarmenki. Dziewczynki tak się roztańczyły w "Na dnie morza", że zdobyły 2 miejsce. W ich ślady poszły duety: Wiktoria i Paulina z "Hiszpanki" plasując się na drugim miejscu, a Magda z Natalią w choreografii "The Vampire Masquerade" stanęły na podium zajmując pierwsze miejsce.

Taneczne turniejowe zmagania CDC zamykały swoim występem Carmenki, wytańczyły miejsce drugie z układem "Mulan".

Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Poniżej zamieszczamy krótka fotorelację, a pełną galerię zdjęć znajdziecie Państwo klikając na link: https://photos.app.goo.gl/srtfcM7cWXTJ6HwD9

Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego GOLD CONTEST - Zabrze

 

do góry