CDC na Turnieju Tańca Towarzyskiego w Wieliczce 16.03.2019 r.

Aktualności 18 Marca 2019

Carmen Dance Center  - Turniej Tańca Towarzyskiego Royal Cup w Wieliczce

Każdy marcowy weekend jest bardzo pracowity dla wszystkich grup i trenerów z Carmen Dance Center. Tym razem w Wieliczce w sobotę 16.03.2019 r odbył się Turniej Tańca Towarzyskiego Royal Cup. 

Carmen Dance Center reprezentowali na nim tancerze:

  • Kacper Perszel i Wiktoria Brytan - zajmując 1 miejsce
  • Stanisław Szanecki i Helena Dzienisowicz - zajmując 2 miejsce
  • Piotr Gajda i Amelia Białas - zajmując 1 miejsce z wyróżnieniem

Nasi wspaniali tancerze tańczyli w różnych kategoriach wiekowych i klasach tanecznych. Na tym turnieju tańca Kacper i Wiktoria wystartowali w kategorii do 7 lat klasa "brąz", Stanisław i Helena debiutowali w kategorii do 7 lat w nowej klasie tanecznej "srebro", a Piotr z Amelią tańczyli w kategorii 8-9 lat w klasie "brąz".

Korzystając z okazji chcemy zachęcić wszystkie dzieci w wieku od 5 lat do udziały w naszych zajęciach z tańca towarzyskiego w Carmen Dance Center. Realizujemy je dla Was na trzech poziaomach zaawansowania i w różnych grupach wiekowych. A opisywany tutaj turniej tańca towarzyskiego jest świetnym miejscem do sprawdzenia swoich umiejętności. Dodamy również, że na turniejach nie koniecznie trzeba startować w parach, obecne są również występy solistek/solistów oraz pary dziewczynek. W Carmen Dance Center staramy się jednak zrobić wszystko, aby dzieci trenowały w parach chłopiec z dziewczynką, a ze względu na to, że jak Świat Światem stary na zajęcia taneczne zawsze chętniej trafiają dziewczęta postanowiliśmy zachęcić młodych dżentelmenów do udziału w zajęciach z tańca towarzyskiego - i tak wszystkicm nowo zapisanym chłopcom (którzy nie uczęszczali lub uczęszczają na zajęcia w CDC) proponujemy pierwszy miesiąc zajęć za darmo!!!

Cały zespół CDC dziękuje Rodzicom i Tancerzom za udział w tak wspaniałym turnieju tańca jakim był Royal Cup 2019. A organizatoram szkole tańca Just Dance Pana Kamila Mróz składamy serdeczne gratulacje za wspaniałą organizację turnieju.

Kelejne turnieje tańca towarzyskiego już niebawem:

06.04.2019 r. - II Ogólnopolski Turniej Tańca EUFORIA 2019 Kraków

14.04.2019 r. - III OTTT o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz

28.04.2019 r. - Turniej Tańca Towarzyskiego LATINO CUP Żabno 2019

Podobne wiadomości:

do góry