Rytmika dla dzieci

TANIEC, RYTMIKA, BALET

Zajęcia te to unikatowe połączenie tańca, rytmiki i podstaw tańca klasycznego. Mają na celu wszechstronny i bezpieczny rozwój ruchowy dzieci, umuzykalnienie oraz wyrobienie właściwych zachowań. Za pomocą ćwiczeń dzieci poznają lepiej własne ciało, uczą się prawidłowej postawy oraz nabierają gracji. W najmłodszych grupach prowadzone są również zabawy, dzięki którym dzieci mogą w pozytywny sposób rozładować energię oraz nauczyć się zasad fair play.

W Carmen Dance Center stusujemy własny system nagród, dlatego dzieci z chęcią do Nas przychodzą i się angażują. Podczas zajęć poznajemy sekwencje kroków oraz choreografie taneczne dopasowane do poziomu każdej grupy, dlatego wszystkie Nasze dzieci mają możliwość nawet kilka razy w roku zaprezentowania się przed swoimi rodzicami i dziadkami, mimo, iż są to grupy rekreacyjne. Kto wie …. może ten mały tancerz pokocha właśnie scenę i za jakiś czas przejdzie do grupy pokazwej!!!

"Najlepsi nauczyciele to tacy, którzy powiedzą Ci gdzie patrzeć, ale nie powiedzą Ci co widzieć."
Alexandra K. Trefor

W myśl tego drogi Rodzicu, zapisz swoją pociechę do CDC w Katowicach. Zapraszamy!

Wybierz grupę z tańca, rytmiki, baletu dla swojego dziecka i dołącz do nas!

Grupa początkująca dla dzieciGrupa początkująca dla dzieciGrupa średniozaawansowana dla dzieciGrupa średniozaawansowana dla dzieci

Rytmikę dla dzieci prowadzą:

  • Agnieszka
    Rumanowska
  • Małgorzata
    Wójcikowska
do góry