Pro-Am

Pro-am

NA CZYM POLEGA TANIEC ZWANY PROAM?

ProAm to niezwykle popularny system nauczania tańca, który zapoczątkowany został w Stanach Zjednoczonych. Polega on na indywidualnym podejściu do potrzeb kursanta oraz pracy na linii zawodowiec - amator co pozwala na dynamiczny rozwój gdzie tempo, metodyka i zakres nauki są spersonalizowane. Integralnym punktem nauki w tym systemie są turnieje i pokazy Pro-Am, w których zawodowiec (Pro) tańczy ze swoim kursantem (Am). Co więcej można nawet wziąć udział w oficjalnych mistrzostwach świata!

DLA KOGO PROPONUJEMY LEKCJE TAŃCA TOWARZYSKIEGO PROAM?

Dla każdego, kto ma ochotę spróbować swoich sił na turniejach tańca! Pro-Am to wymarzona sytuacja dla osób już uczęszczających na zajęcia grupowe, które szukają kolejnego poziomu wyzwania, bodźca do rozwoju, chciałyby wykorzystać nabyte umiejętności i sprawdzić się wraz ze swoim instruktorem na pokazowym/turniejowym parkiecie. Dla tych zaczynających przygodę z tańcem to również idealny sposób na szybką i efektywną naukę a przede wszystkim na spełnienie marzeń... 

JAKIE SĄ REGUŁY UCZESTNICTWA W TURNIEJACH TAŃCA I POKAZACH?

W turniejach mogą wziąć udział wszyscy chętni bez specjalnych obostrzeń. Instruktor planując przyjazd na turniej decyduje o przydzieleniu swoich kursantów_ek do poszczególnych poziomów zaawansowania i kategorii wiekowych. Zwykle podział wiekowy wygląda następująco: 18-25, 25-35, 35-45, 45-55 itd. przy czym można też zatańczyć w młodszej kategorii niż swoja. O różnorodności podziałów na grupy decyduje organizator turnieju. Zwykle można zaobserwować podział na poziomy: BRONZE, SILVER i GOLD. Studenci mają możliwość zdecydować się na np. SINGLE DANCE, 2/3/4 DANCE CHALLANGE lub CHAMPIONSHIP/SCHOLARSHIP. Różnica polega na tym, że rywalizuje się w jednym tańcu, 2/3/4ech razem ocenianych bądź 5 tańcach w danym stylu Latynoamerykańskim lub Standardowym. Na tego typu turniejach każdy znajdzie odpowiednią dla siebie kategorię i poziom zaawansowania.

Lekcje dla kursantów w systemie ProAm dostępne są:

  • wykupowane pojedynczo lekcje tańca Pro-Am
  • w pakiecie 5 lekcji tańca ProAm
  • w pakiecie 10 lekcji Pro Am

(im więcej lekcji tym korzystniejsza oferta)

Wybierz zajęcia Pro-Am dla siebie!

  Grupa początkująca dla dorosłychGrupa średniozaawansowana dla dorosłychGrupa zaawansowana dla dorosłych

Instruktorzy Pro-Am:

  • Paweł Stękała
  • Danuta Kwaśny
  • Adrianna Sepioło
  • Kamil Talik
do góry