Grafik

 

czwartek, 1970.01.01

Godzina Zajęcia Styl taneczny Grupa wiekowa Prowadzący
16:00 - 16:45 Maxi Shock (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Martyna Wieczorek zapisz się
16:00 - 16:45 Maxi Shock (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Martyna Wieczorek zapisz się
16:00 - 16:45 Maxi Shock (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Martyna Wieczorek zapisz się
16:00 - 16:45 Maxi Shock (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Martyna Wieczorek zapisz się
16:00 - 16:45 Maxi Shock (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Martyna Wieczorek zapisz się
16:00 - 16:45 Maxi Shock (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Martyna Wieczorek zapisz się
16:00 - 16:45 Maxi Shock (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Martyna Wieczorek zapisz się
16:00 - 16:45 Maxi Shock (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Martyna Wieczorek zapisz się
16:00 - 17:00 Hiphop KIDS (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) HipHop dzieci Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 17:00 Hiphop KIDS (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) HipHop dzieci Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 17:00 Hiphop KIDS (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) HipHop dzieci Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 17:00 Hiphop KIDS (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) HipHop dzieci Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 17:00 Hiphop KIDS (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) HipHop dzieci Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 17:00 Hiphop KIDS (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) HipHop dzieci Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 17:00 Hiphop KIDS (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) HipHop dzieci Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 17:00 Hiphop KIDS (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) HipHop dzieci Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 17:15 Akrobatyka-gimnastyka z elementami tańca (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Akrobatyka/gimnastyka dzieci Amelia Pławecka, Martyna Macholak, Test Test zapisz się
16:00 - 17:15 Akrobatyka-gimnastyka z elementami tańca (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Akrobatyka/gimnastyka dzieci Amelia Pławecka, Martyna Macholak, Test Test zapisz się
16:00 - 17:15 Akrobatyka-gimnastyka z elementami tańca (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Akrobatyka/gimnastyka dzieci Amelia Pławecka, Martyna Macholak, Test Test zapisz się
16:00 - 17:15 Akrobatyka-gimnastyka z elementami tańca (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Akrobatyka/gimnastyka dzieci Amelia Pławecka, Martyna Macholak, Test Test zapisz się
16:00 - 17:15 Akrobatyka-gimnastyka z elementami tańca (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Akrobatyka/gimnastyka dzieci Amelia Pławecka, Martyna Macholak, Test Test zapisz się
16:00 - 17:15 Akrobatyka-gimnastyka z elementami tańca (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Akrobatyka/gimnastyka dzieci Amelia Pławecka, Martyna Macholak, Test Test zapisz się
16:00 - 17:15 Akrobatyka-gimnastyka z elementami tańca (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Akrobatyka/gimnastyka dzieci Amelia Pławecka, Martyna Macholak, Test Test zapisz się
16:00 - 17:15 Akrobatyka-gimnastyka z elementami tańca (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Akrobatyka/gimnastyka dzieci Amelia Pławecka, Martyna Macholak, Test Test zapisz się
16:00 - 17:15 Akrobatyka-gimnastyka z elementami tańca (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Akrobatyka/gimnastyka dzieci Amelia Pławecka, Martyna Macholak, Test Test zapisz się
16:00 - 18:00 Practise (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Praktyka wszyscy Paweł Stękała, Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 18:00 Practise (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Praktyka wszyscy Paweł Stękała, Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 18:00 Practise (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Praktyka wszyscy Paweł Stękała, Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 18:00 Practise (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Praktyka wszyscy Paweł Stękała, Artur Kuntusz zapisz się
16:30 - 17:15 Little Shock I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Oliwia Gancarz zapisz się
16:30 - 17:15 Little Shock I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Oliwia Gancarz zapisz się
16:30 - 17:15 Little Shock I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Oliwia Gancarz zapisz się
16:30 - 17:15 Little Shock I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Oliwia Gancarz zapisz się
16:30 - 17:15 Little Shock I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Oliwia Gancarz zapisz się
16:30 - 17:15 Little Shock I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Oliwia Gancarz zapisz się
16:30 - 17:15 Little Shock I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Oliwia Gancarz zapisz się
16:30 - 17:15 Little Shock I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Oliwia Gancarz zapisz się
16:30 - 17:15 Little Shock I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Oliwia Gancarz zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Lollipops (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Kateryna Zhantalai zapisz się
17:00 - 18:00 Lollipops (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Kateryna Zhantalai zapisz się
17:00 - 18:00 Lollipops (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Kateryna Zhantalai zapisz się
17:00 - 18:00 Lollipops (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Kateryna Zhantalai zapisz się
17:00 - 18:00 Lollipops (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Kateryna Zhantalai zapisz się
17:00 - 18:00 Lollipops (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Kateryna Zhantalai zapisz się
17:00 - 18:00 Lollipops (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Kateryna Zhantalai zapisz się
17:00 - 18:00 Lollipops (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Kateryna Zhantalai zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:30 - 18:50 Taniec klasyczny + Kondycja dla młodzieży pow. 10 lat (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Taniec klasyczny młodzież Oliwia Gancarz zapisz się
17:30 - 18:50 Taniec klasyczny + Kondycja dla młodzieży pow. 10 lat (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Taniec klasyczny młodzież Oliwia Gancarz zapisz się

czwartek, 1970.01.01

Godzina Zajęcia Styl taneczny Grupa wiekowa Prowadzący
16:00 - 16:45 Maxi Shock (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Martyna Wieczorek zapisz się
16:00 - 16:45 Maxi Shock (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Martyna Wieczorek zapisz się
16:00 - 16:45 Maxi Shock (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Martyna Wieczorek zapisz się
16:00 - 16:45 Maxi Shock (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Martyna Wieczorek zapisz się
16:00 - 16:45 Maxi Shock (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Martyna Wieczorek zapisz się
16:00 - 16:45 Maxi Shock (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Martyna Wieczorek zapisz się
16:00 - 16:45 Maxi Shock (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Martyna Wieczorek zapisz się
16:00 - 16:45 Maxi Shock (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Martyna Wieczorek zapisz się
16:00 - 17:00 Hiphop KIDS (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) HipHop dzieci Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 17:00 Hiphop KIDS (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) HipHop dzieci Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 17:00 Hiphop KIDS (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) HipHop dzieci Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 17:00 Hiphop KIDS (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) HipHop dzieci Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 17:00 Hiphop KIDS (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) HipHop dzieci Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 17:00 Hiphop KIDS (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) HipHop dzieci Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 17:00 Hiphop KIDS (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) HipHop dzieci Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 17:00 Hiphop KIDS (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) HipHop dzieci Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 17:15 Akrobatyka-gimnastyka z elementami tańca (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Akrobatyka/gimnastyka dzieci Amelia Pławecka, Martyna Macholak, Test Test zapisz się
16:00 - 17:15 Akrobatyka-gimnastyka z elementami tańca (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Akrobatyka/gimnastyka dzieci Amelia Pławecka, Martyna Macholak, Test Test zapisz się
16:00 - 17:15 Akrobatyka-gimnastyka z elementami tańca (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Akrobatyka/gimnastyka dzieci Amelia Pławecka, Martyna Macholak, Test Test zapisz się
16:00 - 17:15 Akrobatyka-gimnastyka z elementami tańca (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Akrobatyka/gimnastyka dzieci Amelia Pławecka, Martyna Macholak, Test Test zapisz się
16:00 - 17:15 Akrobatyka-gimnastyka z elementami tańca (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Akrobatyka/gimnastyka dzieci Amelia Pławecka, Martyna Macholak, Test Test zapisz się
16:00 - 17:15 Akrobatyka-gimnastyka z elementami tańca (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Akrobatyka/gimnastyka dzieci Amelia Pławecka, Martyna Macholak, Test Test zapisz się
16:00 - 17:15 Akrobatyka-gimnastyka z elementami tańca (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Akrobatyka/gimnastyka dzieci Amelia Pławecka, Martyna Macholak, Test Test zapisz się
16:00 - 17:15 Akrobatyka-gimnastyka z elementami tańca (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Akrobatyka/gimnastyka dzieci Amelia Pławecka, Martyna Macholak, Test Test zapisz się
16:00 - 17:15 Akrobatyka-gimnastyka z elementami tańca (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Akrobatyka/gimnastyka dzieci Amelia Pławecka, Martyna Macholak, Test Test zapisz się
16:00 - 18:00 Practise (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Praktyka wszyscy Paweł Stękała, Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 18:00 Practise (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Praktyka wszyscy Paweł Stękała, Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 18:00 Practise (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Praktyka wszyscy Paweł Stękała, Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 18:00 Practise (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Praktyka wszyscy Paweł Stękała, Artur Kuntusz zapisz się
16:30 - 17:15 Little Shock I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Oliwia Gancarz zapisz się
16:30 - 17:15 Little Shock I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Oliwia Gancarz zapisz się
16:30 - 17:15 Little Shock I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Oliwia Gancarz zapisz się
16:30 - 17:15 Little Shock I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Oliwia Gancarz zapisz się
16:30 - 17:15 Little Shock I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Oliwia Gancarz zapisz się
16:30 - 17:15 Little Shock I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Oliwia Gancarz zapisz się
16:30 - 17:15 Little Shock I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Oliwia Gancarz zapisz się
16:30 - 17:15 Little Shock I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Oliwia Gancarz zapisz się
16:30 - 17:15 Little Shock I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Oliwia Gancarz zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Lollipops (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Kateryna Zhantalai zapisz się
17:00 - 18:00 Lollipops (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Kateryna Zhantalai zapisz się
17:00 - 18:00 Lollipops (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Kateryna Zhantalai zapisz się
17:00 - 18:00 Lollipops (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Kateryna Zhantalai zapisz się
17:00 - 18:00 Lollipops (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Kateryna Zhantalai zapisz się
17:00 - 18:00 Lollipops (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Kateryna Zhantalai zapisz się
17:00 - 18:00 Lollipops (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Kateryna Zhantalai zapisz się
17:00 - 18:00 Lollipops (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Kateryna Zhantalai zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:30 - 18:50 Taniec klasyczny + Kondycja dla młodzieży pow. 10 lat (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Taniec klasyczny młodzież Oliwia Gancarz zapisz się
17:30 - 18:50 Taniec klasyczny + Kondycja dla młodzieży pow. 10 lat (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Taniec klasyczny młodzież Oliwia Gancarz zapisz się

czwartek, 1970.01.01

Godzina Zajęcia Styl taneczny Grupa wiekowa Prowadzący
16:00 - 16:45 Maxi Shock (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Martyna Wieczorek zapisz się
16:00 - 16:45 Maxi Shock (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Martyna Wieczorek zapisz się
16:00 - 16:45 Maxi Shock (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Martyna Wieczorek zapisz się
16:00 - 16:45 Maxi Shock (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Martyna Wieczorek zapisz się
16:00 - 16:45 Maxi Shock (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Martyna Wieczorek zapisz się
16:00 - 16:45 Maxi Shock (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Martyna Wieczorek zapisz się
16:00 - 16:45 Maxi Shock (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Martyna Wieczorek zapisz się
16:00 - 16:45 Maxi Shock (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Martyna Wieczorek zapisz się
16:00 - 17:00 Hiphop KIDS (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) HipHop dzieci Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 17:00 Hiphop KIDS (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) HipHop dzieci Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 17:00 Hiphop KIDS (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) HipHop dzieci Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 17:00 Hiphop KIDS (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) HipHop dzieci Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 17:00 Hiphop KIDS (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) HipHop dzieci Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 17:00 Hiphop KIDS (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) HipHop dzieci Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 17:00 Hiphop KIDS (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) HipHop dzieci Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 17:00 Hiphop KIDS (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) HipHop dzieci Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 17:15 Akrobatyka-gimnastyka z elementami tańca (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Akrobatyka/gimnastyka dzieci Amelia Pławecka, Martyna Macholak, Test Test zapisz się
16:00 - 17:15 Akrobatyka-gimnastyka z elementami tańca (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Akrobatyka/gimnastyka dzieci Amelia Pławecka, Martyna Macholak, Test Test zapisz się
16:00 - 17:15 Akrobatyka-gimnastyka z elementami tańca (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Akrobatyka/gimnastyka dzieci Amelia Pławecka, Martyna Macholak, Test Test zapisz się
16:00 - 17:15 Akrobatyka-gimnastyka z elementami tańca (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Akrobatyka/gimnastyka dzieci Amelia Pławecka, Martyna Macholak, Test Test zapisz się
16:00 - 17:15 Akrobatyka-gimnastyka z elementami tańca (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Akrobatyka/gimnastyka dzieci Amelia Pławecka, Martyna Macholak, Test Test zapisz się
16:00 - 17:15 Akrobatyka-gimnastyka z elementami tańca (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Akrobatyka/gimnastyka dzieci Amelia Pławecka, Martyna Macholak, Test Test zapisz się
16:00 - 17:15 Akrobatyka-gimnastyka z elementami tańca (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Akrobatyka/gimnastyka dzieci Amelia Pławecka, Martyna Macholak, Test Test zapisz się
16:00 - 17:15 Akrobatyka-gimnastyka z elementami tańca (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Akrobatyka/gimnastyka dzieci Amelia Pławecka, Martyna Macholak, Test Test zapisz się
16:00 - 17:15 Akrobatyka-gimnastyka z elementami tańca (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Akrobatyka/gimnastyka dzieci Amelia Pławecka, Martyna Macholak, Test Test zapisz się
16:00 - 18:00 Practise (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Praktyka wszyscy Paweł Stękała, Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 18:00 Practise (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Praktyka wszyscy Paweł Stękała, Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 18:00 Practise (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Praktyka wszyscy Paweł Stękała, Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 18:00 Practise (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Praktyka wszyscy Paweł Stękała, Artur Kuntusz zapisz się
16:30 - 17:15 Little Shock I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Oliwia Gancarz zapisz się
16:30 - 17:15 Little Shock I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Oliwia Gancarz zapisz się
16:30 - 17:15 Little Shock I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Oliwia Gancarz zapisz się
16:30 - 17:15 Little Shock I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Oliwia Gancarz zapisz się
16:30 - 17:15 Little Shock I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Oliwia Gancarz zapisz się
16:30 - 17:15 Little Shock I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Oliwia Gancarz zapisz się
16:30 - 17:15 Little Shock I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Oliwia Gancarz zapisz się
16:30 - 17:15 Little Shock I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Oliwia Gancarz zapisz się
16:30 - 17:15 Little Shock I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Oliwia Gancarz zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Lollipops (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Kateryna Zhantalai zapisz się
17:00 - 18:00 Lollipops (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Kateryna Zhantalai zapisz się
17:00 - 18:00 Lollipops (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Kateryna Zhantalai zapisz się
17:00 - 18:00 Lollipops (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Kateryna Zhantalai zapisz się
17:00 - 18:00 Lollipops (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Kateryna Zhantalai zapisz się
17:00 - 18:00 Lollipops (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Kateryna Zhantalai zapisz się
17:00 - 18:00 Lollipops (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Kateryna Zhantalai zapisz się
17:00 - 18:00 Lollipops (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Kateryna Zhantalai zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:30 - 18:50 Taniec klasyczny + Kondycja dla młodzieży pow. 10 lat (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Taniec klasyczny młodzież Oliwia Gancarz zapisz się
17:30 - 18:50 Taniec klasyczny + Kondycja dla młodzieży pow. 10 lat (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Taniec klasyczny młodzież Oliwia Gancarz zapisz się

czwartek, 1970.01.01

Godzina Zajęcia Styl taneczny Grupa wiekowa Prowadzący
16:00 - 16:45 Maxi Shock (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Martyna Wieczorek zapisz się
16:00 - 16:45 Maxi Shock (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Martyna Wieczorek zapisz się
16:00 - 16:45 Maxi Shock (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Martyna Wieczorek zapisz się
16:00 - 16:45 Maxi Shock (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Martyna Wieczorek zapisz się
16:00 - 16:45 Maxi Shock (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Martyna Wieczorek zapisz się
16:00 - 16:45 Maxi Shock (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Martyna Wieczorek zapisz się
16:00 - 16:45 Maxi Shock (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Martyna Wieczorek zapisz się
16:00 - 16:45 Maxi Shock (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Martyna Wieczorek zapisz się
16:00 - 17:00 Hiphop KIDS (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) HipHop dzieci Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 17:00 Hiphop KIDS (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) HipHop dzieci Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 17:00 Hiphop KIDS (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) HipHop dzieci Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 17:00 Hiphop KIDS (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) HipHop dzieci Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 17:00 Hiphop KIDS (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) HipHop dzieci Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 17:00 Hiphop KIDS (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) HipHop dzieci Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 17:00 Hiphop KIDS (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) HipHop dzieci Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 17:00 Hiphop KIDS (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) HipHop dzieci Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 17:15 Akrobatyka-gimnastyka z elementami tańca (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Akrobatyka/gimnastyka dzieci Amelia Pławecka, Martyna Macholak, Test Test zapisz się
16:00 - 17:15 Akrobatyka-gimnastyka z elementami tańca (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Akrobatyka/gimnastyka dzieci Amelia Pławecka, Martyna Macholak, Test Test zapisz się
16:00 - 17:15 Akrobatyka-gimnastyka z elementami tańca (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Akrobatyka/gimnastyka dzieci Amelia Pławecka, Martyna Macholak, Test Test zapisz się
16:00 - 17:15 Akrobatyka-gimnastyka z elementami tańca (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Akrobatyka/gimnastyka dzieci Amelia Pławecka, Martyna Macholak, Test Test zapisz się
16:00 - 17:15 Akrobatyka-gimnastyka z elementami tańca (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Akrobatyka/gimnastyka dzieci Amelia Pławecka, Martyna Macholak, Test Test zapisz się
16:00 - 17:15 Akrobatyka-gimnastyka z elementami tańca (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Akrobatyka/gimnastyka dzieci Amelia Pławecka, Martyna Macholak, Test Test zapisz się
16:00 - 17:15 Akrobatyka-gimnastyka z elementami tańca (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Akrobatyka/gimnastyka dzieci Amelia Pławecka, Martyna Macholak, Test Test zapisz się
16:00 - 17:15 Akrobatyka-gimnastyka z elementami tańca (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Akrobatyka/gimnastyka dzieci Amelia Pławecka, Martyna Macholak, Test Test zapisz się
16:00 - 17:15 Akrobatyka-gimnastyka z elementami tańca (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Akrobatyka/gimnastyka dzieci Amelia Pławecka, Martyna Macholak, Test Test zapisz się
16:00 - 18:00 Practise (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Praktyka wszyscy Paweł Stękała, Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 18:00 Practise (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Praktyka wszyscy Paweł Stękała, Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 18:00 Practise (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Praktyka wszyscy Paweł Stękała, Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 18:00 Practise (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Praktyka wszyscy Paweł Stękała, Artur Kuntusz zapisz się
16:30 - 17:15 Little Shock I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Oliwia Gancarz zapisz się
16:30 - 17:15 Little Shock I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Oliwia Gancarz zapisz się
16:30 - 17:15 Little Shock I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Oliwia Gancarz zapisz się
16:30 - 17:15 Little Shock I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Oliwia Gancarz zapisz się
16:30 - 17:15 Little Shock I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Oliwia Gancarz zapisz się
16:30 - 17:15 Little Shock I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Oliwia Gancarz zapisz się
16:30 - 17:15 Little Shock I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Oliwia Gancarz zapisz się
16:30 - 17:15 Little Shock I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Oliwia Gancarz zapisz się
16:30 - 17:15 Little Shock I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Oliwia Gancarz zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Lollipops (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Kateryna Zhantalai zapisz się
17:00 - 18:00 Lollipops (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Kateryna Zhantalai zapisz się
17:00 - 18:00 Lollipops (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Kateryna Zhantalai zapisz się
17:00 - 18:00 Lollipops (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Kateryna Zhantalai zapisz się
17:00 - 18:00 Lollipops (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Kateryna Zhantalai zapisz się
17:00 - 18:00 Lollipops (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Kateryna Zhantalai zapisz się
17:00 - 18:00 Lollipops (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Kateryna Zhantalai zapisz się
17:00 - 18:00 Lollipops (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Kateryna Zhantalai zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:30 - 18:50 Taniec klasyczny + Kondycja dla młodzieży pow. 10 lat (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Taniec klasyczny młodzież Oliwia Gancarz zapisz się
17:30 - 18:50 Taniec klasyczny + Kondycja dla młodzieży pow. 10 lat (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Taniec klasyczny młodzież Oliwia Gancarz zapisz się

czwartek, 1970.01.01

Godzina Zajęcia Styl taneczny Grupa wiekowa Prowadzący
16:00 - 16:45 Maxi Shock (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Martyna Wieczorek zapisz się
16:00 - 16:45 Maxi Shock (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Martyna Wieczorek zapisz się
16:00 - 16:45 Maxi Shock (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Martyna Wieczorek zapisz się
16:00 - 16:45 Maxi Shock (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Martyna Wieczorek zapisz się
16:00 - 16:45 Maxi Shock (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Martyna Wieczorek zapisz się
16:00 - 16:45 Maxi Shock (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Martyna Wieczorek zapisz się
16:00 - 16:45 Maxi Shock (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Martyna Wieczorek zapisz się
16:00 - 16:45 Maxi Shock (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Martyna Wieczorek zapisz się
16:00 - 17:00 Hiphop KIDS (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) HipHop dzieci Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 17:00 Hiphop KIDS (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) HipHop dzieci Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 17:00 Hiphop KIDS (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) HipHop dzieci Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 17:00 Hiphop KIDS (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) HipHop dzieci Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 17:00 Hiphop KIDS (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) HipHop dzieci Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 17:00 Hiphop KIDS (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) HipHop dzieci Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 17:00 Hiphop KIDS (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) HipHop dzieci Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 17:00 Hiphop KIDS (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) HipHop dzieci Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 17:15 Akrobatyka-gimnastyka z elementami tańca (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Akrobatyka/gimnastyka dzieci Amelia Pławecka, Martyna Macholak, Test Test zapisz się
16:00 - 17:15 Akrobatyka-gimnastyka z elementami tańca (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Akrobatyka/gimnastyka dzieci Amelia Pławecka, Martyna Macholak, Test Test zapisz się
16:00 - 17:15 Akrobatyka-gimnastyka z elementami tańca (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Akrobatyka/gimnastyka dzieci Amelia Pławecka, Martyna Macholak, Test Test zapisz się
16:00 - 17:15 Akrobatyka-gimnastyka z elementami tańca (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Akrobatyka/gimnastyka dzieci Amelia Pławecka, Martyna Macholak, Test Test zapisz się
16:00 - 17:15 Akrobatyka-gimnastyka z elementami tańca (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Akrobatyka/gimnastyka dzieci Amelia Pławecka, Martyna Macholak, Test Test zapisz się
16:00 - 17:15 Akrobatyka-gimnastyka z elementami tańca (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Akrobatyka/gimnastyka dzieci Amelia Pławecka, Martyna Macholak, Test Test zapisz się
16:00 - 17:15 Akrobatyka-gimnastyka z elementami tańca (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Akrobatyka/gimnastyka dzieci Amelia Pławecka, Martyna Macholak, Test Test zapisz się
16:00 - 17:15 Akrobatyka-gimnastyka z elementami tańca (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Akrobatyka/gimnastyka dzieci Amelia Pławecka, Martyna Macholak, Test Test zapisz się
16:00 - 17:15 Akrobatyka-gimnastyka z elementami tańca (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Akrobatyka/gimnastyka dzieci Amelia Pławecka, Martyna Macholak, Test Test zapisz się
16:00 - 18:00 Practise (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Praktyka wszyscy Paweł Stękała, Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 18:00 Practise (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Praktyka wszyscy Paweł Stękała, Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 18:00 Practise (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Praktyka wszyscy Paweł Stękała, Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 18:00 Practise (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Praktyka wszyscy Paweł Stękała, Artur Kuntusz zapisz się
16:30 - 17:15 Little Shock I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Oliwia Gancarz zapisz się
16:30 - 17:15 Little Shock I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Oliwia Gancarz zapisz się
16:30 - 17:15 Little Shock I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Oliwia Gancarz zapisz się
16:30 - 17:15 Little Shock I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Oliwia Gancarz zapisz się
16:30 - 17:15 Little Shock I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Oliwia Gancarz zapisz się
16:30 - 17:15 Little Shock I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Oliwia Gancarz zapisz się
16:30 - 17:15 Little Shock I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Oliwia Gancarz zapisz się
16:30 - 17:15 Little Shock I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Oliwia Gancarz zapisz się
16:30 - 17:15 Little Shock I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Oliwia Gancarz zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Lollipops (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Kateryna Zhantalai zapisz się
17:00 - 18:00 Lollipops (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Kateryna Zhantalai zapisz się
17:00 - 18:00 Lollipops (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Kateryna Zhantalai zapisz się
17:00 - 18:00 Lollipops (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Kateryna Zhantalai zapisz się
17:00 - 18:00 Lollipops (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Kateryna Zhantalai zapisz się
17:00 - 18:00 Lollipops (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Kateryna Zhantalai zapisz się
17:00 - 18:00 Lollipops (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Kateryna Zhantalai zapisz się
17:00 - 18:00 Lollipops (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Kateryna Zhantalai zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:30 - 18:50 Taniec klasyczny + Kondycja dla młodzieży pow. 10 lat (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Taniec klasyczny młodzież Oliwia Gancarz zapisz się
17:30 - 18:50 Taniec klasyczny + Kondycja dla młodzieży pow. 10 lat (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Taniec klasyczny młodzież Oliwia Gancarz zapisz się

czwartek, 1970.01.01

Godzina Zajęcia Styl taneczny Grupa wiekowa Prowadzący
16:00 - 16:45 Maxi Shock (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Martyna Wieczorek zapisz się
16:00 - 16:45 Maxi Shock (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Martyna Wieczorek zapisz się
16:00 - 16:45 Maxi Shock (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Martyna Wieczorek zapisz się
16:00 - 16:45 Maxi Shock (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Martyna Wieczorek zapisz się
16:00 - 16:45 Maxi Shock (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Martyna Wieczorek zapisz się
16:00 - 16:45 Maxi Shock (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Martyna Wieczorek zapisz się
16:00 - 16:45 Maxi Shock (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Martyna Wieczorek zapisz się
16:00 - 16:45 Maxi Shock (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Martyna Wieczorek zapisz się
16:00 - 17:00 Hiphop KIDS (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) HipHop dzieci Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 17:00 Hiphop KIDS (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) HipHop dzieci Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 17:00 Hiphop KIDS (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) HipHop dzieci Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 17:00 Hiphop KIDS (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) HipHop dzieci Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 17:00 Hiphop KIDS (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) HipHop dzieci Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 17:00 Hiphop KIDS (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) HipHop dzieci Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 17:00 Hiphop KIDS (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) HipHop dzieci Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 17:00 Hiphop KIDS (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) HipHop dzieci Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 17:15 Akrobatyka-gimnastyka z elementami tańca (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Akrobatyka/gimnastyka dzieci Amelia Pławecka, Martyna Macholak, Test Test zapisz się
16:00 - 17:15 Akrobatyka-gimnastyka z elementami tańca (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Akrobatyka/gimnastyka dzieci Amelia Pławecka, Martyna Macholak, Test Test zapisz się
16:00 - 17:15 Akrobatyka-gimnastyka z elementami tańca (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Akrobatyka/gimnastyka dzieci Amelia Pławecka, Martyna Macholak, Test Test zapisz się
16:00 - 17:15 Akrobatyka-gimnastyka z elementami tańca (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Akrobatyka/gimnastyka dzieci Amelia Pławecka, Martyna Macholak, Test Test zapisz się
16:00 - 17:15 Akrobatyka-gimnastyka z elementami tańca (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Akrobatyka/gimnastyka dzieci Amelia Pławecka, Martyna Macholak, Test Test zapisz się
16:00 - 17:15 Akrobatyka-gimnastyka z elementami tańca (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Akrobatyka/gimnastyka dzieci Amelia Pławecka, Martyna Macholak, Test Test zapisz się
16:00 - 17:15 Akrobatyka-gimnastyka z elementami tańca (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Akrobatyka/gimnastyka dzieci Amelia Pławecka, Martyna Macholak, Test Test zapisz się
16:00 - 17:15 Akrobatyka-gimnastyka z elementami tańca (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Akrobatyka/gimnastyka dzieci Amelia Pławecka, Martyna Macholak, Test Test zapisz się
16:00 - 17:15 Akrobatyka-gimnastyka z elementami tańca (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Akrobatyka/gimnastyka dzieci Amelia Pławecka, Martyna Macholak, Test Test zapisz się
16:00 - 18:00 Practise (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Praktyka wszyscy Paweł Stękała, Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 18:00 Practise (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Praktyka wszyscy Paweł Stękała, Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 18:00 Practise (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Praktyka wszyscy Paweł Stękała, Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 18:00 Practise (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Praktyka wszyscy Paweł Stękała, Artur Kuntusz zapisz się
16:30 - 17:15 Little Shock I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Oliwia Gancarz zapisz się
16:30 - 17:15 Little Shock I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Oliwia Gancarz zapisz się
16:30 - 17:15 Little Shock I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Oliwia Gancarz zapisz się
16:30 - 17:15 Little Shock I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Oliwia Gancarz zapisz się
16:30 - 17:15 Little Shock I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Oliwia Gancarz zapisz się
16:30 - 17:15 Little Shock I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Oliwia Gancarz zapisz się
16:30 - 17:15 Little Shock I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Oliwia Gancarz zapisz się
16:30 - 17:15 Little Shock I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Oliwia Gancarz zapisz się
16:30 - 17:15 Little Shock I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Oliwia Gancarz zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Lollipops (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Kateryna Zhantalai zapisz się
17:00 - 18:00 Lollipops (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Kateryna Zhantalai zapisz się
17:00 - 18:00 Lollipops (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Kateryna Zhantalai zapisz się
17:00 - 18:00 Lollipops (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Kateryna Zhantalai zapisz się
17:00 - 18:00 Lollipops (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Kateryna Zhantalai zapisz się
17:00 - 18:00 Lollipops (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Kateryna Zhantalai zapisz się
17:00 - 18:00 Lollipops (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Kateryna Zhantalai zapisz się
17:00 - 18:00 Lollipops (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Kateryna Zhantalai zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:30 - 18:50 Taniec klasyczny + Kondycja dla młodzieży pow. 10 lat (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Taniec klasyczny młodzież Oliwia Gancarz zapisz się
17:30 - 18:50 Taniec klasyczny + Kondycja dla młodzieży pow. 10 lat (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Taniec klasyczny młodzież Oliwia Gancarz zapisz się

czwartek, 1970.01.01

Godzina Zajęcia Styl taneczny Grupa wiekowa Prowadzący
16:00 - 16:45 Maxi Shock (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Martyna Wieczorek zapisz się
16:00 - 16:45 Maxi Shock (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Martyna Wieczorek zapisz się
16:00 - 16:45 Maxi Shock (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Martyna Wieczorek zapisz się
16:00 - 16:45 Maxi Shock (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Martyna Wieczorek zapisz się
16:00 - 16:45 Maxi Shock (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Martyna Wieczorek zapisz się
16:00 - 16:45 Maxi Shock (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Martyna Wieczorek zapisz się
16:00 - 16:45 Maxi Shock (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Martyna Wieczorek zapisz się
16:00 - 16:45 Maxi Shock (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Martyna Wieczorek zapisz się
16:00 - 17:00 Hiphop KIDS (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) HipHop dzieci Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 17:00 Hiphop KIDS (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) HipHop dzieci Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 17:00 Hiphop KIDS (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) HipHop dzieci Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 17:00 Hiphop KIDS (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) HipHop dzieci Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 17:00 Hiphop KIDS (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) HipHop dzieci Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 17:00 Hiphop KIDS (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) HipHop dzieci Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 17:00 Hiphop KIDS (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) HipHop dzieci Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 17:00 Hiphop KIDS (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) HipHop dzieci Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 17:15 Akrobatyka-gimnastyka z elementami tańca (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Akrobatyka/gimnastyka dzieci Amelia Pławecka, Martyna Macholak, Test Test zapisz się
16:00 - 17:15 Akrobatyka-gimnastyka z elementami tańca (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Akrobatyka/gimnastyka dzieci Amelia Pławecka, Martyna Macholak, Test Test zapisz się
16:00 - 17:15 Akrobatyka-gimnastyka z elementami tańca (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Akrobatyka/gimnastyka dzieci Amelia Pławecka, Martyna Macholak, Test Test zapisz się
16:00 - 17:15 Akrobatyka-gimnastyka z elementami tańca (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Akrobatyka/gimnastyka dzieci Amelia Pławecka, Martyna Macholak, Test Test zapisz się
16:00 - 17:15 Akrobatyka-gimnastyka z elementami tańca (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Akrobatyka/gimnastyka dzieci Amelia Pławecka, Martyna Macholak, Test Test zapisz się
16:00 - 17:15 Akrobatyka-gimnastyka z elementami tańca (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Akrobatyka/gimnastyka dzieci Amelia Pławecka, Martyna Macholak, Test Test zapisz się
16:00 - 17:15 Akrobatyka-gimnastyka z elementami tańca (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Akrobatyka/gimnastyka dzieci Amelia Pławecka, Martyna Macholak, Test Test zapisz się
16:00 - 17:15 Akrobatyka-gimnastyka z elementami tańca (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Akrobatyka/gimnastyka dzieci Amelia Pławecka, Martyna Macholak, Test Test zapisz się
16:00 - 17:15 Akrobatyka-gimnastyka z elementami tańca (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Akrobatyka/gimnastyka dzieci Amelia Pławecka, Martyna Macholak, Test Test zapisz się
16:00 - 18:00 Practise (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Praktyka wszyscy Paweł Stękała, Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 18:00 Practise (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Praktyka wszyscy Paweł Stękała, Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 18:00 Practise (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Praktyka wszyscy Paweł Stękała, Artur Kuntusz zapisz się
16:00 - 18:00 Practise (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Praktyka wszyscy Paweł Stękała, Artur Kuntusz zapisz się
16:30 - 17:15 Little Shock I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Oliwia Gancarz zapisz się
16:30 - 17:15 Little Shock I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Oliwia Gancarz zapisz się
16:30 - 17:15 Little Shock I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Oliwia Gancarz zapisz się
16:30 - 17:15 Little Shock I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Oliwia Gancarz zapisz się
16:30 - 17:15 Little Shock I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Oliwia Gancarz zapisz się
16:30 - 17:15 Little Shock I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Oliwia Gancarz zapisz się
16:30 - 17:15 Little Shock I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Oliwia Gancarz zapisz się
16:30 - 17:15 Little Shock I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Oliwia Gancarz zapisz się
16:30 - 17:15 Little Shock I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Oliwia Gancarz zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Taniec Towarzyski I (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna/baletowa) Taniec towarzyski/Taniec użytkowy dzieci Paweł Stękała zapisz się
17:00 - 18:00 Lollipops (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Kateryna Zhantalai zapisz się
17:00 - 18:00 Lollipops (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Kateryna Zhantalai zapisz się
17:00 - 18:00 Lollipops (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Kateryna Zhantalai zapisz się
17:00 - 18:00 Lollipops (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Kateryna Zhantalai zapisz się
17:00 - 18:00 Lollipops (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Kateryna Zhantalai zapisz się
17:00 - 18:00 Lollipops (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Kateryna Zhantalai zapisz się
17:00 - 18:00 Lollipops (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Kateryna Zhantalai zapisz się
17:00 - 18:00 Lollipops (MDK Koszutka filia Dąb - audiowizualna) Taniec i rytmika dzieci Kateryna Zhantalai zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 Carmenki (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec Jazz'owy/Taniec Współczesny dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:15 - 19:15 miniCARMENKI (SP 19 ul. Agnieszki 2 - Sala Szkoła) Taniec i rytmika dzieci Paulina Szafruga, Martyna Wieczorek, Oliwia Gancarz, Joanna Gawlik zapisz się
17:30 - 18:50 Taniec klasyczny + Kondycja dla młodzieży pow. 10 lat (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Taniec klasyczny młodzież Oliwia Gancarz zapisz się
17:30 - 18:50 Taniec klasyczny + Kondycja dla młodzieży pow. 10 lat (MDK Koszutka filia Dąb - sala baletowa) Taniec klasyczny młodzież Oliwia Gancarz zapisz się
 

 

Kategoria: powiązane pliki [1]
Format Nazwa pliku Rozmiar Pobierz
pdf PLAN ZAJĘĆ CDC 2021:2022.pdf 197,84KB Plik: PLAN ZAJĘĆ CDC 2021:2022.pdf
do góry