Pro-Am

PRO AM

Na czym polega i skąd się wziął?

Pro Am to bardzo popularny system nauczania tańca, który powstał w Stanach Zjednoczonych. Polega on na indywidualnym podejściu do potrzeb kursanta oraz pracy na linii zawodowiec - amator co pozwala na dynamiczny rozwój gdzie tempo, metodyka i zakres nauki są spersonalizowane. Integralnym punktem nauki w tym systemie są turnieje i pokazy Pro-Am, w których zawodowiec (Pro) tańczy ze swoim kursantem (Am). System ten cieszy się tak wielką popularnością par na całym świecie, że turnieje i pokazy organizowane są od Californi przez Florydę, Paryż, Wenecję, Warszawę, Moskwę, Hong Kong, po Singapur czy Australię. Co więcej można nawet wziąć udział w oficjalnych mistrzostwach świata!

Dla kogo jest Pro Am?

Dla każdego! Pro Am to wymarzona sytuacja dla osób już uczęszczających na zajęcia grupowe, które szukają kolejnego wyzwania, bodźca do rozwoju, chciałyby wykorzystać nabyte umiejętności i sprawdzić się wraz ze swoim instruktorem na pokazowym/turniejowym parkiecie. Dla tych zaczynających przygodę z tańcem to również idealny sposób na szybką i efektywną naukę a przede wszystkim na spełnienie marzeń... Co więcej wiek nie gra tu żadnej roli, nie ma ograniczeń!

 

Lekcje dla kursantów w systemie ProAm dostępne są:

 • wykupowane pojedynczo lekcje Pro Am
 • w pakiecie 5 lekcji Pro Am
 • w pakiecie 10 lekcji Pro Am
  (im więcej lekcji tym korzystniejsza oferta)

W systemie Pro Am w Carmen Dance Center w Katowicach uczą Danuta Kwaśny i Paweł Stękała. Zapraszamy na lekcje.

Dla kogo?

Każdego kto chce rozpocząć przygodę z tańcem towarzyskim.

Termin zajęć

Dowolny - zapisz się na lekcje

Koszt zajęć

 • 1 lekcja: 150 zł za lekcję
 • 5 lekcji: 700 zł
  140 zł za lekcję
 • 10 lekcji: 1200 zł
  120 zł za lekcję

Ruszamy!

Zgodnie z indywidualnymi ustaleniami

Grupa Pro-Am dla dorosłych

Podmiot odpowiedzialny za realizację zajęć: Klub Tańca Paweł Stękała, ul. Markiefki 40/2, 40-213 Katowice, NIP: 5792085195, REGON: 220863660

do góry