Małgorzata Wójcikowska

tanica/rytmiki/baletu, Akademia Malucha

Mam na imię Małgorzata, dla większości dzieci pani Małgosia, a dla „przytulaków” ciocia Małgosia. Moją opowieść o sobie mogłabym zacząć od słów: „Dawno, dawno temu….” :), gdyż odkąd pamiętam pracowałam z DZIEĆMI: w szkole, przedszkolu, edukacyjnej sali zabaw, centrum terapeutycznym. Miałam zaszczyt pracować z dziesiątkami DZIECI i ich rodzinami będąc Koordynatorem Chorzowskiej Akademii Dzieci przy Urzędzie Miasta w Chorzowie. Moją podróż z DZIEĆMI do krainy ich wyobraźni będę kontynuować z Carmen Dance Center.

„Oto jest życia mała garść (…),czy ktoś inny z niej do syta radość brał?”

Prywatnie jestem mamą dwójki wspaniałych dzieci Igi i Kuby. Uwielbiam śpiew i zawsze noszę ze sobą niespełnione marzenie zaśpiewania na „wielkiej scenie”. Kocham fotografię i obserwowanie otaczającego nas świata. Uważam, iż zdjęcie, na którym widać mnie najwierniej to to, gdy ja stoję za obiektywem i łapię chwilę w kadr, a tak naprawdę robię fotkę swojej duszy. W mojej pracy największą gratyfikacją jest dla mnie uśmiech DZIECI i ich zaufanie. Każde zajęcia, które z nimi prowadzę to nowa przygoda. Przywiązuję dużą wagę do budowania „rodzinnych” relacji w grupach dzieci, rodziców, dziadków, opiekunów, z którymi pracuję.

„Osobowość Roku 2017” 1Nominacja w Plebiscycie Dziennika Zachodniego
„Sylabowa nauka czytania”, „Wesoła matematyka”2Autorskie projekty warsztatowe napisane dla dzieci
ok.3650 dni(albo i więcej) zajęć z dziećmi i 10 razy więcej uśmiechów

Media społecznościowe

Osiągnięcia

  • SamodzielnośćPracując głównie z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym wielokrotnie doświadczyłam ważnych momentów bezpiecznego oderwania się od maminej spódnicy i wyrastania skrzydeł z ramion dzieci, zawsze jest to moment ogromnego wzruszenia i właściwego poczucia sukcesu.
  • RozwójPokonywanie kolejnych kroków na drodze do samodzielności i rozwoju podopiecznych.
  • UśmiechySukcesem w mojej pracy z dziećmi jest zawsze każdy uśmiech dziecka i zadowolenie jego rodziców/opiekunów.

Zajęcia indywidualne

umów się na zajęcia indywidualne

Zajęcia w grupach

zobacz zajęcia w grupach
do góry