XIII edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Tanecznego "Tańcząc w jasnościach"

Carmenki - Aktualności 18 Maja 2019

    Tarnowskie Góry - kolejne miasto i kolejny dzień, który zapamiętamy jako niesamowy weekend pełny tanecznych uniesień. Tancerze Carmen Dance Center wzięli udział w  kolejnej edycji Ogólnopolskiego Festiwalu, którego organizatorem jest Tarnogórskie Centrum Kultury. Miejsce, gdzie - ludzie, zdrowa rywalizacja i niepowtarzalna atmosfera są absolutnie nie do podrobienia. Współzawodnictwo między tanecznymi grupami było na bardzo wysokim poziomie.

XIII edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Tanecznego "Tańcząc w jasnościach" stała się dla Clubu Tańca Carmen uwiecznieniem długich godzin spędzonych na sali treningowej,hektolitrów wylanego potu oraz tysiącem powtórzeń figur.

                                         

Jury nagrodziło trzecim miejscem zespół mini Carmenki za przepięknie i z pasja zatańczony układ. Carmenki natomiast zdobyły Grad Prix Dyrektora TCK, za niezwykle barwne i dynamiczne widowisko taneczne. Grupa taneczna mini Swing mimo, iż nie stanęła na medalowym podium, to dziewczyny tańczące w niej pokazały, że - „świetni tancerze nie są świetni dzięki swojej technice, oni są dobrzy dzięki swojej pasji” - Martha Graham  Dzień zakończył się ogromnym sukcesem dla tancerzy z klubu Carmen Dance Center. Gratulujemy bardzo serdecznie wszystkim uczestnikom festiwalu z CDC jak i ich Trenerkom!!!!! 

ER

XIII edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Tanecznego "Tańcząc w jasnościach" - kolejne miasto i kolejny dzień, pełny tanecznych uniesień

do góry