Słoneczna środa XV Tanecznej Gali w Tąpkowicach

Carmenki - Aktualności 8 Maja 2019

        Skoro świt, w promieniach wschodzącego słońca zespoły:

Mini Carmenki” „Carmenki” oraz „Mini Swing” z klubu tańca "Carmen Dance Centerw roli głównej wraz z solistkami wyruszyły na jedyną, niepowtarzalną XV Galę Taneczną, która odbyła się w Tąpkowicach. 

Ta edycja zawodów w Tąpkowicach była szczególnie wyjątkowa, a to ze względu na udział zespołów prowadzonych przez naszą czarującą instruktorkę z kadry CDC panią Agnieszkę Rumanowską.

Swój układ zaprezentowały najmłodsze dzieci z zespołu „Zajączki” z „Domu Kultury IN-Ni”, które otrzymały gromkie brawa za swój przepiękny taniec.

Niesamowite dziewczyny z zespołu „Rebel” z „Fundacji Centrum Uskrzydlić Dzieciaki” występujące z muzycznym przytupem w kategorii hip-hop za swój występ zostały nagrodzone statuetką i stanęły na podium. Najmłodsze, wschodzące gwiazdy z zespołu  „Chupa Chups” z klubu „Carmen Dance Center”w najdelikatniejszym stylu płynących nad sceną baletnic wywalczyły statuetkę zajmując zaszczytne miejsce na podium.   

                                                                                                Wszystkie te występy były wyjątkowe i magiczne, ze względu na fakt, iż dla wielu uczestników był to ich pierwszy taneczny poważny „pierwszy krok” na zawodach.

Niesamowita atmosfera, silne wsparcie oraz doping dla zespołów „Carmen Dance Center” to elementy, które złożyły się na fenomenalny efekt. W sposób perfekcyjny, niesamowicie synchronizowany układ doprowadził zespół „Mini Carmenki” i "Carmenki"do pierwszego miejsca, a zespół „Mini Swing”

 

Nie zapominamy też o naszych niezastąpionych Solistkach:

Madzia L.                                   Anna J.                              Magdalena M.
Emilka B-G             Paulina  Lena 
Emilia C. Eliza  Natalia
         

 

 

Dziewczynki z niezwykłą charyzmą tanecznych kroków i figur zdobyły każde możliwe miejsce na podium oraz zebrały garść wyróżnień. Wszystko to w nagrodę za godziny mozolnego treningu, a także za wzruszające, niepowtarzalne i magicznie zatańczone solówki. 

Swój debiut sceniczny w Tapkowicach miały solistki: Emilia i  Karolina 

                   

Pomimo stresu, który zwykle towarzyszy pierwszemu wystepowi przed tak szeroką publicznością dziewczyny wypadły znakomicie.

Serdecznie dziękujemy Organizatorowi za możliwość uczestniczenia w XV Gali Tanecznej, a także zasłodki pączkowy poczęstunek.

Gorące podziękowania składamy na ręce Pani Danuty Kwaśny oraz Pani Agnieszki Rumanowskiej za przygotowanie naszych pociech do kolejnej tanecznej gali, a Rodzicom, Dziadkom, Ciociom za to, że zawsze i o każdej porze z uśmiechem i dobrym humorem współtworzą te niezwykłe chwile, pełne uniesień i uśmiechów tak ważnych dla młodych tancerzy klubu „Carmen Dance Center”.

ER

Słoneczna środa XV Tanecznej Gali w Tąpkowicach

do góry