Agnieszka Rumanowska

taniec/rytmika/balet, taniec klasyczny, taniec jazz’owy

Swoją karierę z tańcem oraz śpiewem rozpoczęłam 19 lat temu w zespole Pieśni i Tańca Tysiąclatki pod kierownictwem Barbary Bańskiej. W wieku 11 lat z tańca ludowego przerzuciłam się na hip-hop, który trenowałam w Śląskiej Szkole Tańca Dariusza Kurzeji w Bytomiu. Od roku 2011 należę do Studia Musicalowego Step Tomasza Micha gdzie wraz z zespołem tworzymy musicale takie jak „Kochaj i Tańcz 20 lat wcześniej”, czy „Hotel Czarna Magnolia" na deskach Chorzowskiego Centrum Kultury. Wraz z Scena Musicalową STEP stworzyliśmy musical na podstawie powieści Fiodora Dostojewskiego „Zbrodnia i Kara” oraz dwukrotnie wzięliśmy udział w Festiwalu Płyt Winylowych i w koncercie z okazji Nocy Świętojańskiej przy boku C-bool.

„Wszystko jest możliwe. Niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu”
- Dan Brown

Jako instruktor tańca spełniam się dopiero od 2 lat, ale w dalszym ciągu szkolę swoje umiejętności, aby przekazać dzieciakom to co w tańcu i wspólnej pracy jest najważniejsze. Poza tańcem moją drugą pasją jest śpiew i aktorstwo. Aktualnie ze śpiewu szkolę się indywidualnie, ale przez wiele lat uczyłam się pod okiem p. Katarzyny Muller Wantuły w zespole „Fantasy” natomiast przygodę z aktorstwem zaczęłam w Teatrze Bezpańskim Marleny Hermanowicz gdzie zagrałam jedną z głównych ról w musicalu ”Strzał w 10” oraz brałam udział w wielu recitalach wokalnych. Prywatnie jestem pozytywną wariatką, która stara się zarazić dzieciaki swoją energią :)))!! Kocham wszystkie zwierzęta, białą czekoladę ;p i chodzenie po górach, które jest dla mnie jedną z najlepszych form relaksu! A moim marzeniem jest, aby każdy mógł robić w życiu to co najbardziej kocha! Tego wam życzę :))

przetańczyłam27581 godzinw życiu
Zaraziłam uśmiechem87432razy
płakałam38549 razyna filmie ze zwierzętami

Media społecznościowe

Osiągnięcia

  • 1 miejscew VII Wojewódzkim Konkursie Muzycznym „Estrada Młodych” w Siemianowicach Śląskich
  • 1 miejscena Festiwalu Małych Form Artystycznych w Chorzowie (2018) Z musicalem „Zbrodnia i Kara” Sceny Musicalowej STEP Tomasza Micha
  • Półfinałna Krajowych Mistrzostwach IDO w Zgierzu (2013) #formacje
  • 7 miejscena Krajowych Mistrzostwach IDO w Częstochowie (2008) #duety

Zajęcia indywidualne

umów się na zajęcia indywidualne

Zajęcia w grupach

zobacz zajęcia w grupach
do góry