Taniec Towarzyski Katowice. XVI Turniej Tańca Towarzyskiego Kraków 2019

Aktualności 19 Listopada 2019

Taniec towarzyski w Katowicach, zajęcia, turnieje, pokazy

W minioną sobotę 16.11.2019 r. para tańca towarzyskiego Karol Smyk i Lena Kotas brali udział w XVI Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Rektora AGH w Karkowie. Reprezentanci Carmen Dance Center (CDC) Katowice zdobyli 1 miejsce i zapraezentowali się naprawdę wyjątkowo, czego gratulujemy im z całego serca.

Nasz wyjątkowa para tańca towarzyskiego prezentowała się w tańcach standardowych oraz w latynoamerykańskich. Tańce, które prezentowali na parkiecie to m.in: walc angielski, quickstep , jive.

Kursy tańca towarzyskiego w Carmen Dance Center w Katowicach

Carmen Dance Center prowadzi kursy tańca towarzyskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W ciągu każdego tygodnia realizowanych jest kilka treningów dla grup zajęciowych na różnych poziomach z tańca towarzyskiego:

  • taniec towarzyski dla dzieci (od 5 roku życia) grupa poczatkująca + średniozaawansowana
  • taniec towarzyski dla dzieci/młodzieży grupa zaawansowana
  • taniec towarzyski/użytkowy dla dorosłych grupa początkująca
  • taniec towarzyski/użytkowy dla dorosłych grupa średnizaawanowana
  • taniec towarzyski/użytkowy dla dorsołych grupa zaawansowana
  • PRACTISE (praca własna) dla grup dziecięcych i młodzieżowych z tańca towarzyskiego
    Po szczegóły i terminy realizacji zajęć zapraszamy do naszego garfiku...

Kiedy zacząć naukę tańca towarzyskiego? kiedy ruszają kursy tańca w carmen dance center w katowicach

CDC organizuje główny nabór na wszystkie swoje formy zajęć we wrześniu każdego roku. Zapisy otwieramy zawsze już w czerwcu i za pośrednictwem naszej strony internetowej (formularz) lub w sekretariacie MDK Koszutka filia Dąb można dokonać zapisu na zajęcia. Nie oszukujemy jednak, że zawsze preferujemy formę zapisu przez stronę internetową www.cdc-silesia.pl gdyż wtedy wszystko jest w jednym miejscu i "prawie" nic nam nie umyka;)

Oprócz głównego naboru na kursy tańca we wrześniu można się jednak dopisywać do zajęć w zasadzie przez cały rok, jeśli któś miał już doczynienia z zajęciami tanecznymi nie powinien mieć problemu, aby odnaleźć dla siebie odpowiednią grupę i poziom zaawanowania. Jeśli ktoś natomiast stawia pierwsze kroki w tanecznym świecie zachęcamy do nadrobienia zaległości w formie lekcji indywidualnych z różnych styli tanecznych.

 

 

 

 

do góry