Street Dance w Carmen Dance Center

Nauka Tańca 25 Września 2022

Jesteś miłośnikiem stylu ulicznego? A może dopiero chcesz poznać tę kulturę? 

Zapraszamy na zajęcia z Breakingu oraz Hiphopu. W grupach początkujących nauczycie się podstaw, natomiast w bardziej zaawansowanych możecie przygotowywać się tzw. bitw B-Boy'ów czy zawodów HipHop'owych!
 
Grupy Breaking'owe:
FRODO TEAM - grupa dla najmłodszych, początkujących breakowców, gdzie nauczysz się podstaw tańca, tricków i elementów akrobatycznych takich jak gwiazdy, stanie i chodzenie na rękach. Kręcenie na głowie i już niedługo salta i fiflaki nie będą dla nich straszne. Grupa prowadzona jest przez Adriana Brzezińskiego i Andrzeja Korkusa.
Czwartek 18:30-19:30
 
DRUŻYNA PIERŚCIENIA - grupa zaawansowana. W tej grupie udoskonalisz swoje umiejętności oraz przygotujesz się do zawodów reginalnych czy międzynarodowych. Grupę prowadzić również Adrian Brzeziński, który posiada wiele osiągnięć w tej kategorii tanecznej. 
Poniedziałek 19:00-20:30
Czwartek 19:30-21:00
 
Grupy HipHop'owe:
HipHop KIDS - grupa open dla dzieci. Przede wszystkim nauczysz się jak poruszać się w rytm muzyki hiphopowej oraz prostych choreografii, ale również rozwiniesz swoją kreatywność i pewność siebie. Zajęcia prowadzi Anna Ławruk.
Czwartek 16:45-17:45
 
HipHop MŁODZIEŻ - grupa początkująca dla młodzieży. Zajęcia ruszają już w ten czwartek 29.09! Nauczysz się jak poprzez ruch zaprezentować charakter muzyki oraz zapoznasz się z freestyl'em. Grupa prowadzona również przez Anne Ławruk.
Czwartek 18:00-18:00
 
4FUN - grupa zaawansowana hiphopowa/popingowa dla młodzieży. Nauczysz się tutaj freestyl'u 
jak i dopracujesz swoje ruchy. Przygotujsz się również do zawodów, w których grupa stale bierze udział. Trenerem grupy jest Artur Kuntusz
Wtorek 19:00-20:30
Piątek 19:00-20:30
 
Zapisy nadal trwają, zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz:
 
street dance

Podobne wiadomości:

do góry