SZALONE NIEDZIELNE POPOŁUDNIE CDC W MDK KOSZUTKA "DĄB" PART 2

Aktualności 16 Czerwca 2019

I Dębowy Piknik Rodzinny PART 2 

Podczas I Dębowego Pikniku Rodzinnego z  zapartym tchem obglądaliśmy także pokaz grupy tańca towarzyskiego od najmłodszych kilkulatków do profesonalistów... W pokazie wzięli również udział Pani Danuta Kwaśny i Pan Paweł Stękała - właściciele CDC - czym zaskoczyli nie tylko publiczność ale i swoich kursantów tańcząc razem z nimi na parkiecie.

Ogromych wrażeń dostarczały też wystepy grup pokazowych oraz solowych dziewczyn na codzień tańczących w zespołach z klubu CDC, dziewczyn dla których choreografie grupowe to za mało.

W tym dniu rodzice, dziadkowie i widzowie wykonali tysiące zdjęć, nagrali setki minut filmów swoimi telefonami, smartfonami i kamerami wzbogacając tym samym  domowe archiwum. Na zakończenie imprezy wszyscy organizatorzy, trenerzy i partnerzy CDC otrzymali specjalne podziękowania na głównej scenie. Specjalne podziękowania otrzymała Elżbieta Rozumecka - autorka fotoreportaży i filmów jakie możecie oglądać na naszych stronach.... tymczasem zapraszamy do drugiej części foto-filmowej relacji z pikniku.

 Życzymy wszystkim udanych wakacji i zapraszamy na parkiety CDC we wrześniu 2019 roku!

do góry