Plan zajęć tanecznych na sezon 2019/20

Aktualności 28 Sierpnia 2019

Plan zajęć tanecznych

Po niwielkich kłopotach i prawie uwzględnieniu wszystkich czynników - o których nam wiadomo;) Mamy gotowy dla Was grafik zajęć tanecznych na sezon 2019/20.

MOGĄ BYĆ ZMIANY...;(

Plan zajęć tanecznych może jednak ulec niewielkim zmianom i korektom dlatego bardzo prosimy o zaglądanie niekiedy na naszą stronę www.

POBIERZ GRAFIK

Grafik zajęć dostępny jest w wersji pdf, na stronie uzupełniony zostane lada moment. Za niedogodności przepraszamy. Prosimy pobierz i wydrukuj w razie potrzeby grafik zajęć tanecznych dla siebie...

ZAPISY raz jeszcze

Przypominamy, że jak co roku proces zapisywania się na zajęcia taneczne w MDK Koszutka filai Dąb oraz w Carmen Danec Center należy powtórzyć i mimo, że uczestniczyło się w zajęciach w latach ubiegłych ponownie należy wypełnić odpowiednie dokumenty i formularze zgłoszniowe na zajęcia taneczne. Dlatego prosimy o wypełnienie formularza dostępnego pod linkiem...

Zmiany dla niektórych grup

Jeśli mają Państwo wątpliwości dotyczące swoich grup zajęciowych zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez e-mail.

Niektóre grupy ze względu na obowiązujące zmiany od września 2019 będą miały zajęcia połączone, a ilość zajęć w tygodniu się zmiani. Oto niektóre zmiany:

  • Połączenie grup Pozytywne Wariaty i Flavours
  • Nowa kadra trenerska - niespodzianki później...;)
  • Większa ilość zajęć dla grup tanecznych np. Carmenki, miniCarmenki, Drużyna Pierścienia, Swing
  • Drugi trening dla grup tańca towarzyskiego w formie practise - przygotowujący do udziału w turniejach tańca

 

do góry