Ostatnie wolne miejsca na CARMEN DANCE CAMP SUMMER 2024!

Aktualności 30 Maja 2024

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej okazji i dołączenia do naszego taneczno-sportowego obozu letniego w Łebie! Pozostały ostatnie wolne miejsca na ten niezapomniany wyjazd, który odbędzie się w malowniczym nadmorskim kurorcie Hotel Nord Łeba.

Nasz obóz to idealna propozycja dla dzieci i młodzieży, którzy chcą połączyć aktywność fizyczną z dobrą zabawą i nauką nowych umiejętności tanecznych. W programie znajdą się:

  • Warsztaty taneczne prowadzone przez doświadczonych instruktorów różnych stylów, takich jak breakdance, taniec towarzyski, jazz, modern, show dance, gimnastyka, akrobatyka, rozciąganie, pilates, dance condition, taniec klasyczny, treningi relaksacyjne.
  • Zajęcia sportowe obejmujące różnorodne dyscypliny, w tym siatkówkę plażową, piłkę nożną, pływanie i zajęcia fitness.
  • Animacje i gry terenowe, które zapewnią mnóstwo śmiechu i integracji w grupie.
  • Wycieczki do okolicznych atrakcji turystycznych.

Obóz odbędzie się w terminie od 11 do 20 sierpnia 2024 roku, a zakwaterowanie zapewniamy w hotelu z basenami wewnętrznymi. Zapewniamy pełne wyżywienie oraz opiekę wykwalifikowanej kadry trenerskiej.

Nie przegap tej szansy! Liczba miejsc jest ograniczona, a zapisy trwają tylko do końca miesiąca. Zapewnij swojemu dziecku aktywne i pełne wrażeń wakacje w pięknej Łebie!

Zapisz się już dziś!

Aby zarezerwować miejsce lub uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 731 300 003 lub mailowo na adres: taniec@cdc-silesia.pl lub na stronie internetowej: https://www.cdc-silesia.pl/obozy-letnie-zimowe/carmen-dance-camp-summer-2018

Do zobaczenia w Łebie!

Podobne wiadomości:

do góry