Obozy taneczne z Carmen Dance Center

Aktualności 11 Stycznia 2020

Trochę już ich było - CDC-S i CDC-W… Nasze obozy taneczne

 Już po raz 20 zorganizowaliśmy dla Was nasz obóz taneczny. Tym razem Carmen Dance Camp Summer 2019 zrealizowany został w miejscowości Jaworzynka w Beskidzie Śląskim. Wzięło w nim udział prawie 80 uczestników, jesteśmy bardzo dumni, że tak chętnie wybieracie się z nami i wspólnie spędzamy wakacyjny czas.

Obozowa Kadra - Szkoleniowcy i instruktorzy na CDC Summer 2019

Wspomniany czas w tym roku był wyjątkowy, jak zwykle pojawiły się nowe style taneczne i co za tym idzie zaproszeni instruktorzy…

Agata Zięba porwała nas w WAAKING’owy disco szał, a mocno na ziemi postawił nas Piotr „Zonta” Król w KRUMP’ie. Z nowych trenerów pracowaliśmy także z Danielem „Dan” Krowickim, który wszystkich tancerzy ogarniał w hiphopie.

Z naszej starej gwardii byli z nami:

Paulina Szafruga - zajęcia z akrobatyki i trickingu

Agnieszka Rumanowska - zajęcia artystyczne, zajęcia wokalne, zajęcia taneczne dla najmłodszych

Wiktoria Połeć - gimnastyka artystyczna

Martyna Wieczorek - jazz, taniec klasyczny (balet)

Marta Pasternak - hiphop (Metro Dance Academy - dziękujemy za współpracę)

Piotr Górski - jazz, taniec współczesny

Adrian Brzeziński - breaking

Danuta Kwaśny i Paweł Stękała - organizatorzy całego zamieszania, taniec towarzyski i nie tylko;) 

Wszystkim nauczycielom i instruktorom tańca pracującym na CDCamp Summer 2019 serdecznie dziękuję i pamiętajcie praca z Wami to czysta przyjemność.

Centrum Wypoczynkowo Sportowe Jaworzynka - zupełnie nowa odsłona

Obozy taneczne nie mogą być zrealizowane, w każdym ośrodku wypoczynkowym. Jako organizatorzy CDCamp’ów w zasadzie przez cały czas poszukujemy nowych lokalizacji i miejsc, które dają możliwość zrealizowania obozów na najwyższym poziomie.

Ośrodek Jaworzynka znaleźliśmy w listopadzie 2018 r. Jadąc tam pierwszy raz zastaliśmy w zasadzie plac budowy, ale zaryzykowaliśmy… i opłaciło się. Infrastruktura jaką zastaliśmy po remoncie w maju, czerwcu i lipcu spełnia naprawdę wysokie wymagania.

 1. Doskonała sala sportowa z lustrami - idealna do zajęć ze wszystkich styli tanecznych oraz zajęć z gimnastyki i akrobatyki, a po godzinach świetnie sprawdza się do rozgrywek np. w kosza.
 2. Pokoje - standard znacznie ponad obozowy, ale przede wszystkim przestronne, czyste świetnie rozplanowane.
 3. Jedzenie - smaczne i pożywne, każdy znajdzie coś dla siebie w takich ilościach jak potrzebuje. Korzystając z okazji raz jeszcze dziękujemy za pyszne posiłki.
 4. Pokój gier i zabaw - świetne miejsce do spędzania czasu, gdy na obozie tanecznym jest choć chwila przerwy w zajęciach
 5. Widoki - budząc się w Jaworzynce i wyglądając przez balkon/okno jest się prawie jak w niebie… widoki zapierają dech w piersiach i z pewnością nacieszą oko tych, którzy chcą uciec od miejskiego zgiełku
 6. Personel - przyjazny, życzliwy i zawsze pomocny. Powiemy szczerze, że jako organizatorzy obozów tanecznych już dawno nie spotkaliśmy takiej obsługi… Za wszystko dziękujemy!!!
 7. Mały minus - a może i plus;). Na Carmen Dance Camp Summer 2019 nie doczekaliśmy się zakończenia remontu basenu i dodatkowych sal tanecznych jakie maja powstać w ośrodku. Dlatego czekamy na nie na następnych obozach.

Kolejne obozy taneczne tuż tuż…

Są różne obozy taneczne, ale bez wątpienia wszystkie CDCampy są wyjątkowe - niosą ze sobą coś więcej niż wiedzę i umiejętności taneczne... I tak po sukcesie organizacyjnym obozu letniego 2019 zdecydowaliśmy, że nasze kolejne edycje czyli:

Carmen Dance Camp Winter 2020 - obóz zimowy w terminie: 19-25.01.2020 r.

oraz Carmen Dance Camp Summer 2020 obóz letni w terminie: 18-28.07.2020 r.

zrealizujemy również w Jaworzynce w Centrum Wypoczynkowo Sportowym Jaworzynka, zapisy na kolejne edycje obozów już trwają.

Jednocześnie trzymamy za słowo kierownictwo i personel CWS Jaworzynka, że remont całego ośrodka zostanie sfinalizowany w takim wymiarze jak nas zapewniano.

Czarno na białym w CDC - czyli wszystko jak należy z organizacją obozów!

Nasze taneczne doświadczenie jest już ponad 20 letnie. Na przestrzeni tych lat spotkaliśmy się z wieloma szkołami tańca, klubami sportowymi, tzw. UKS-ami, stowarzyszeniami i tego typu podobnymi instytucjami, które nigdy nie powinny organizować wyjazdów dla dzieci i młodzieży gdyż nie spełniają elementarnych norm. Dlatego prosimy Rodziców i Opiekunów, zanim Wasze dzieci pojadą na letnie i zimowe wyjazdy, rzućcie choć okiem czy organizator wypoczynku:

 1. Zgłasza wypoczynek do kuratorium oświaty
 2. Posiada ubezpieczenie OC, NNW
 3. Posiada gwarancję organizatora turystyki…
 4. Posiada wpis na listę organizatorów turystyki…

Wszystkie powyższe informacje można uzyskać kilkakrotnie klikając myszką - serdecznie zachęcamy.

Obozy taneczne - cena obozu, dlaczego tyle...?

Mamy świadomość, że niekiedy cena obozu tanecznego organizowanego przez CDC może wydawać się wysoka - ale czy rzeczywiście?

Wiemy, że obozy harcerskie np. pod namiotami lub organizowane w bursach szkolnych czy na łóżkach polowych w klasach szkół mogą mieć niższą cenę… Ale czy chcemy pracować i rozwijać uczestników Carmen Dance Camp’ów w takich warunkach - myślę, że NIE.

Wiemy również, że kolonie lub zwykłe obozy wyjazdowe gdzie dzieci wyjeżdżają i spędzają czas np. na plaży, basenie lub po prostu ciągle ze swoim jednym wychowawcom mogą być tańsze - ale niestety uczestnicy takich wyjazdów często powtarzają jedno - było NUDNO…

Dlatego Carmen Dance Center realizuje swoje obozy taneczne w ośrodkach wypoczynkowych i hotelach o średnim lub wysokim standardzie.

Ponadto zapraszani szkoleniowcy i wykwalifikowana kadra należy do najlepszych w branży tanecznej w naszym kraju.

Wycieczki, baseny, plaże, zajęcia plastyczne są na naszych obozach dodatkiem, a nie ich głównym tematem!

Nie ukrywamy również, że spełnienie wszystkich obciążeń jakie spoczywają na zarejestrowanych organizatorach turystyki również niesie za sobą realne koszta, ale daje to coś w zamian dla Państwa i o tym poniżej.

Jak obniżyć cenę za obóz taneczny organizowany przez CDC!!!

Staramy się wychodzić naprzeciw Rodzicom i opiekunom. Chcielibyśmy, aby wyjazdy naszych kursantów na CDCamp’y były czymś zupełnie naturalnym oraz żeby bariera finansowa po prostu nie istniała. Co można zrobić:

 1. Zgłosić uczestnika obozu w pierwszym terminie - obowiązuje wówczas korzystniejsza cena
 2. Złożyć w zakładzie pracy wniosek o dofinansowanie - Carmen Dance Center wystawia wszystkie zaświadczenia, faktury, potwierdzenia wpisów w odpowiednich organach więc uzyskane dofinansowanie będzie zwolnione z podatku dochodowego
 3. Można skorzystać ze zniżki dla rodzeństw jeśli wysyłamy min. dwójkę uczestników
 4. Można skorzystać ze zniżki jeśli jesteśmy stałymi uczestnikami kolejnych obozów letnich i zimowych
 5. W przyszłości będzie można przekazać swój 1% podatku na rzecz Carmen Dance Center Foundation i wówczas środki te zostaną przekazane na wyjazd obozowy. Więcej informacji na ten temat już niebawem.

Obozy taneczne - jedne za nami inne przed nami…

Korzystając z końca wakacji powspominajmy nieco, a jednocześnie nastawmy się już na to co nas czeka na następnych obozach tanecznych realizowanych przez Carmen Dance Center we współpracy z Metro Dance Academy.

Poniżej filmik podsumowujący nasz obóz Carmen Dance Camp Summer 2019  - miłego oglądania.

 

Danuta i Paweł

 

 

do góry