Obóz taneczny - Carmen Dance Camp Summer 2020

Aktualności 12 Lipca 2020

Obóz taneczny inny niż dotychczas...

W roku 2020 wiele rzeczy jest innych, inny jest też obóz taneczny organizowany przez Carmen Dance Center z Katowic. Na skutek panującego stanu epidemii w Polsce i na Świecie musimy wdrożyć kilka procedur, które nieznacznie zmienią nasze funkcjonowanie na obozie tanecznym - znane doskonale z poprzednich edycji Carmen Dance Camp Summer lub Carmen Dance Camp Winter.

Krótkie wspomnienie z obozu tanecznego Carmen Dance Camp Winter 2019

Ale zanim przekażemy Wam co i jak należy, chcemy przypomnieć jak bywało dotychczas i zagwarantować, że zrobimy wszystko, aby było równie fajnie jak kiedyś…
Podczas obozowej spartakiady, która odbyła się w Poroninie w 2019 r na tanecznym obozie zimowym zadaliśmy m.in. następujące pytanie/pytania: „Dlaczego lubisz tańczyć?/Dlaczego lubisz kadrę CDC?" Oto jakie otrzymaliśmy odpowiedzi, za które serdecznie dziękujemy!!!

Jednocześnie bardzo prosimy Was drodzy Rodzice oraz Obozowicze - nie zapominajcie o tym co mówiliście lub co mówili Wasi koledzy… Wiemy, że czas zamknięcia w domach rozleniwił nas wszystkich i odwrócił pewne sprawy do góry nogami… Ale bądźmy aktywni, otwarci i chętni do działania jak kiedyś…

 

Procedury i rekomendacje w trakcie trwania obozu tanecznego Carmen Dance Camp Summer 2020

 

I.               Wyjazd z Katowic, wsiadanie do autokaru:

a.     Zbiórka przed wyjazdem autokaru nastąpi 18.07.2020 (sobota) o godzinie 11:30 na parkingu przy stadionie GKS Katowice - zbieg ul. Złotej i Bukowej w Katowicach.

b.     W trakcie zbiórki bardzo prosimy się nie tłoczyć i nie grupować - prosimy o zachowanie odpowiedniego dystansu.

c.     Prosimy, aby dzieci/młodzież były odprowadzane przez jednego dorosłego opiekuna (sugerujemy, aby tym razem nie byli to dziadkowie).

d.     Prosimy o nie podchodzenie do autokaru, uczestnicy obozu będą wzywani imienne przez organizatora obozu i wówczas tylko uczestnik obozu podchodzi do autokaru ze swoimi bagażami i stosownymi dokumentami:
WYPEŁNIONY KWESTIONARIUSZ EPIDEMIOLOGICZNY
WYPEŁNIONA KARTA OBOZOWA
ewentualnie UPOWAŻNIENIE ODBIORU UCZESTNIKA OBOZU

Uwaga 1!!! Wsiadanie do autokaru Rodziców/Opiekunów jest zabronione - prosimy o wyrozumiałość.
Uwaga 2!!! Nie przewidujemy wypełniania w/w dokumentów w trakcie zbiórki przed wyjazdem autokaru, prosimy o wypełnienie wszystkiego wcześniej.

e.     Przed wejściem do autokaru nastąpi pomiar temperatury ciała u uczestników obozu oraz dezynfekcja rąk.

f.      Do autokaru podchodzimy w maseczkach, w nich także jesteśmy w autokarze.

g.     Bagaże do autokaru zapakuje kadra CDC oraz kierowca autokaru.

h.     Prosimy, aby Ci z uczestników, którzy mają chorobę lokomocyjną z odpowiednim wyprzedzeniem zażyli tabletki typu aviomarin/lokomotiv.

i.      Przed wyjazdem autokaru prosimy uczestników o skorzystanie z toalety, gdyż nie planujemy w tym celu dokonywać postoi w trakcie podróży.

j.      Wszelkie kwestie, które będą mieli Państwo do przekazania dla kadry CDC np. lekarstwa dzieci oraz sposób ich zażywania, kieszonkowe w przypadku dzieci młodszych - prosimy, aby były one rozpisane na kartce i spakowane do bagażu uczestnika obozu.

 

II.              Pobyt w ośrodku CWS Jaworzynka:

a.     Uczestnicy obozu tanecznego będą rozkwaterowani w pokojach według norm jakie są obecnie wymagane, dlatego prosimy o wyrozumiałość, ale w tym względzie nie jesteśmy w stanie spełnić wszystkich oczekiwań zgłaszanych przez Państwa oraz przez uczestników naszego obozu tanecznego.

b.     W ośrodku będą rozlokowane środki dezynfekcyjne do rąk, prosimy o przekazanie dzieciom/młodzieży, aby korzystali z nich możliwie jak najczęściej (najlepiej przed każdym treningiem na sali).

c.     Ze względu na procedury związane z dezynfekcją ośrodka nie w każdym dniu będziemy mieli możliwość przeprowadzenia takiej ilości treningów jak miało to miejsce w latach poprzednich.

d.     Część punktów planu dnia realizowana będzie na otwartym powietrzu w otoczeniu ośrodka.

e.     Kadra CDC tym razem w szczególny sposób zwracać będzie uwagę na utrzymanie ładu i czystości w pokojach, zobligowani do tego są wszyscy uczestnicy obozu Carmen Dance Camp.

f.      W trakcie obozu nie będzie wyjść do miejsc publicznych: sklepy, kościół itp. Zakupy na obozie dostarczała będzie kadra CDC według zapotrzebowania uczestników obozu. Jednocześnie prosimy o nie przekazywanie uczestnikom obozu zgrzewek z wodą mineralną oraz zapasów słodyczy, chipsów itp. Na naszych obozach tanecznych staramy się wybierać zdrowsze przekąski i napoje.

g.     Uczestnicy obozu zobligowani są do przebywania tylko i wyłącznie w gronie uczestników i kadry obozu tanecznego CDC.

h.     Wszelki kontakt z personelem ośrodka uczestnik może nawiązać tylko i wyłącznie za pośrednictwem kadry CDC.

i.      Rodzice/Opiekunowie, którzy odbierają uczestników obozu bezpośrednio z ośrodka CWS Jaworzynka proszeni są o nie wchodzenie do ośrodka. Należy telefonicznie skontaktować się z kadrą CDC, wówczas uczestnik naszego obozu tanecznego zostanie odprowadzony przed ośrodek CWS Jaworzynka.

j.      Nie ma możliwości odwiedzin uczestników obozu przez Rodziców/Dziadków/ członków rodzin w trakcie trwania tegorocznego obozu tanecznego Carmen Dance Camp Summer 2020

k.    Każdy z uczestników obozu zobligowany jest do posiadania własnych środków do dezynfekcji oraz maseczek/hust pozwalających zakrć nos i usta.

III.            Powrót z obozu tanecznego CDC do Katowic:

a.     Przyjazd autokaru nastąpi w to samo miejsce, z którego autokar wyjeżdżał tj. parking przy stadionie GKS Katowice zbieg ulic Bukowej i Złotej. Przewidywana godzina powrotu to około 13-14 w dniu 28.07.2020 (wtorek) - po wyjeździe autokaru z ośrodka zostaną Państwo poinformowani o tym fakcie, prosimy obserwować nasze portale społecznościowe stronę www.cdc-silesia.pl oraz być już w bezpośrednim kontakcie z uczestnikami obozu.

b.     Podczas oczekiwania na autokar prosimy o nie grupowanie się i nie tłoczenie.

c.     Po przyjeździe autokaru uczestnicy obozu tanecznego wysiadają pojedynczo, odbierają swój bagaż i udają się do swoich Rodziców/Opiekunów. Jeśli odbiór uczestnika obozu następuje przez osoby nie będące Rodzicem/Prawnym Opiekunem konieczne jest przekazanie organizatorowi wypoczynku w dniu wyjazdu wypełnionego „Upoważnienia odbioru uczestnika obozu”.

Dziękujemy za Państwa współpracę i liczymy na wyrozumiałość.
Organizatorzy Carmen Dance Center.

Kategoria: powiązane pliki [2]
Format Nazwa pliku Rozmiar Pobierz
pdf Upoważnienie odbioru dziecka 18,08KB Plik: Upoważnienie odbioru dziecka
docx Obóz letni co zabrać 87,02KB Plik: Obóz letni co zabrać

do góry