Obóz taneczny CARMEN DANCE CAPM Summer 2021 - informacje i dokumenty przed wyjazdem.

Aktualności 28 Lipca 2021

Informacje, dokumenty niezbędne przed wyjazdem na obóz taneczny Carmen Dance Camp Summer 2021

Nasz obóz taneczny startuje już za 3 dni, zaczynamy dokładnie 31.07.2021. Dalatego chcemy przedstwić dla was Drodzy Rodzice, Obozowicze najważniejsze informacje oraz niektóre przypomnieć.

Zanim to zrobimy koniecznie prosimy o dostarczenie odpowiednich dokumentów do nas tj. Wypełniona KARTA OBOZOWA CDC Summer 2021, Kwestionariusz epidemiologiczny, ewentualne upoważnienie odbioru dziecka.

I. Wyjazd z Katowic, wsiadanie do autokaru:

a.     Zbiórka przed wyjazdem autokaru nastąpi 31.07.2021 (sobota) o godzinie 11:00 na parkingu przy Ośrodku Sportowym Mosir Kolejarz w Katowicach ul. Alfreda 1 - wjazd od al. Korfantego 183

b.     W trakcie zbiórki prosimy o zachowanie odpowiedniego dystansu.

c.     Prosimy, aby dzieci/młodzież były odprowadzane przez jednego dorosłego opiekuna (sugerujemy, aby tym razem nie byli to dziadkowie).

d.     Uczestnicy obozu będą wzywani imienne przez organizatora obozu i wówczas tylko uczestnik obozu podchodzi do autokaru ze swoimi bagażami i stosownymi dokumentami:
WYPEŁNIONY KWESTIONARIUSZ EPIDEMIOLOGICZNY
WYPEŁNIONA KARTA OBOZOWA
ewentualnie UPOWAŻNIENIE ODBIORU UCZESTNIKA OBOZU

Prosimy, aby Rodzice/Opiekunowie nie wsiadali do autokaru - prosimy o wyrozumiałość.

e.     Przed wejściem do autokaru nastąpi pomiar temperatury ciała u uczestników obozu oraz dezynfekcja rąk.

f.     Bagaże do autokaru zapakuje kadra CDC oraz kierowca autokaru.

g.     Prosimy, aby Ci z uczestników, którzy mają chorobę lokomocyjną z odpowiednim wyprzedzeniem zażyli tabletki typu aviomarin/lokomotiv.

i.      Przed wyjazdem autokaru prosimy uczestników o skorzystanie z toalety, gdyż nie planujemy w tym celu dokonywać postoi w trakcie podróży.

j.      Wszelkie kwestie, które będą mieli Państwo do przekazania dla kadry CDC np. lekarstwa dzieci oraz sposób ich zażywania, kieszonkowe w przypadku dzieci młodszych - prosimy, aby były one rozpisane na kartce i spakowane do bagażu uczestnika obozu. Prosimy przekazać dzieciom, aby dostarczyły je do kadry zaraz po przyjeździe do ośrodka.

II.              Pobyt w ośrodku Zawojanka:

a.     Uczestnicy obozu tanecznego będą rozkwaterowani w pokojach według norm jakie są obecnie wymagane, dlatego prosimy o wyrozumiałość, ale w tym względzie nie jesteśmy w stanie spełnić wszystkich oczekiwań zgłaszanych przez Państwa oraz przez uczestników naszego obozu tanecznego.

b.     W ośrodku będą rozlokowane środki dezynfekcyjne do rąk, prosimy o przekazanie dzieciom/młodzieży, aby korzystali z nich możliwie jak najczęściej (najlepiej przed każdym treningiem na sali).

c.     Ze względu na procedury związane z dezynfekcją ośrodka nie w każdym dniu będziemy mieli możliwość przeprowadzenia takiej ilości treningów jak miało to miejsce w latach poprzednich.

d.     Część punktów planu dnia realizowana będzie na otwartym powietrzu w otoczeniu ośrodka.

e.     Kadra CDC tym razem w szczególny sposób zwracać będzie uwagę na utrzymanie ładu i czystości w pokojach, zobligowani do tego są wszyscy uczestnicy obozu Carmen Dance Camp.

f.     Uczestnicy obozu zobligowani są do przebywania tylko i wyłącznie w gronie uczestników i kadry obozu tanecznego CDC.

g.      Rodzice/Opiekunowie, którzy odbierają/przywożą uczestników obozu bezpośrednio z ośrodka Zawojanka proszeni są o nie wchodzenie do ośrodka. Należy telefonicznie skontaktować się z kadrą CDC, wówczas uczestnik naszego obozu tanecznego zostanie odprowadzony przed ośrodek Zawojanka.

j.      Nie ma możliwości odwiedzin uczestników obozu przez Rodziców/Dziadków/ członków rodzin w trakcie trwania tegorocznego obozu tanecznego Carmen Dance Camp Summer 2021

k.    Każdy z uczestników obozu zobligowany jest do posiadania własnych środków do dezynfekcji oraz maseczek pozwalających zakrć nos i usta.

III.            Powrót z obozu tanecznego CDC do Katowic:

a.     Przyjazd autokaru nastąpi w to samo miejsce, z którego autokar wyjeżdżał tj. parking przy Ośrodku Sportowym Mosir - Kolejarz ul. Alfreda 1 w Katowicach. Przewidywana godzina powrotu to około 13-14 w dniu 10.08.2021 (wtorek) - po wyjeździe autokaru z ośrodka zostaną Państwo poinformowani o tym fakcie, prosimy obserwować nasze portale społecznościowe stronę www.cdc-silesia.pl oraz być już w bezpośrednim kontakcie z uczestnikami obozu.

b.     Podczas oczekiwania na autokar prosimy o nie grupowanie się i nie tłoczenie.

c.     Po przyjeździe autokaru uczestnicy obozu tanecznego wysiadają pojedynczo, odbierają swój bagaż i udają się do swoich Rodziców/Opiekunów. Jeśli odbiór uczestnika obozu następuje przez osoby nie będące Rodzicem/Prawnym Opiekunem konieczne jest przekazanie organizatorowi wypoczynku w dniu wyjazdu wypełnionego „Upoważnienia odbioru uczestnika obozu”.

Dziękujemy za Państwa współpracę i liczymy na wyrozumiałość.
Organizatorzy Carmen Dance Center.

 

Kategoria: powiązane pliki [1]
Format Nazwa pliku Rozmiar Pobierz
pdf Upoważnienie odbioru dziecka 18,08KB Plik: Upoważnienie odbioru dziecka

do góry