Kursy tańca, zajęcia taneczne, zajęcia rytmiczne w Katowicach. Ruszamy z naborem na nowy sezon 2020/2021.

Aktualności 9 Sierpnia 2020

Zapisy na kursy tańca w CDC i MDK w katowicach

Śpieszymy poinformować, że właśnie ruszyły zapisy do wszystkich grup tanecznych pracujących w Carmen Dance Center i MDK Koszutka filia Dąb w Katowicach. Zachęcamy wszystkich serdecznie do jak najszybszego określenia się czy od września 2020 będziecie w dalszym ciągu uczestniczyć w zajęciach organizowanych przez nas.
Osoby, które jeszcze z nami nie współpracowały również prosimy o deklarowanie chęci uczestnictwa.
 
Swoją chęć udziału w zajęciach tanecznych lub zajęciach rytmicznych zgłaszajcie za pomocą dedykowanego formularza. Możecie też to zrobić telefonicznie lub mailowo.

Dlaczego w tegorocznych zapisach na kursy tańca w Katowicach w CDC i MDK liczy się CZAS!!!

Jak dobrze wiecie na całym Świecie panuje pandemia, nie wiemy jak to wszystko się potoczy… Ale wiemy, że na naszych salach tanecznych nie może już trenować tyle osób ile trenowało jeszcze w lutym czy marcu.
Dlatego informujemy, że:
1.     Na sali audiowizualnej w MDK może przebywać na jednych zajęciach max. 15 osób.
2.     Na sali baletowej w MDK może przebywać na jednych zajęciach max. 10 osób.
3.     Na sali sportowej, z której korzystamy przy ul. Agnieszki 2 na jednych zajęciach sportowych lub zajęciach tanecznych przebywać może max. 30 osób.
4.     Ograniczony będzie dostęp do szatni.
5.     W MDK najprawdopodobniej nie działała będzie kawiarnia lub będzie działała w ograniczonym stopniu.
6.     Rodzice i opiekunowie nie będą mogli przebywać na terenie MDK i szkoły przy ul. Agnieszki 2 w trakcie realizacji zajęć dla dzieci.
7.     Nie możemy zorganizować dla Was grudniowego CDChristmas oraz ważą się losy czerwcowego CDCeremony.
8.     Niezbędna będzie przy wejściu do MDK i na sale treningowe dezynfekcja rąk i pomiar temperatury.
9.     Każdy Rodzic musi poinformować nas w przypadku, gdy zostanie wykryty w otoczeniu rodziny lub znajomych chory na koronawirusa, z którym uczestnik naszych zajęć miał kontakt.
10.  Na wszystkich salach treningowych wymagana będzie częstsza dezynfrkacji oraz wietrzenie.

Co wynika z powyższego… Dla nas jako organizatorów Waszych zajęć tanecznych i zajęć rytmicznych?

1.     Nie jesteśmy w stanie otworzyć wszystkich grup pracujących z nami w poprzednich latach.
2.     Jeśli grupy taneczne, rytmiczne zostaną otwarte przyjmowane będą zapisy według kolejności zgłoszeń. Dlatego, aby była jasność i przejrzystość zapisów bardzo prosimy o korzystanie z formularza zapisów dostępnego w zakładce kontakt.
3.     Do każdej grupy tanecznej, rytmicznej utworzona zostanie lista rezerwowa również według kolejności zgłoszeń. Osoby znajdujące się na niej będą mogły dołączyć do grupy w przypadku rezygnacji innego uczestnika już należącego do grupy.
4.    Jesteśmy zmuszeni skrócić czas niektórych zajęć, aby móc zrealizować wymogi związane z dezynfekcją i wietrzeniem.

Jakie skutki niesie powyższe dla Was jako Kursantów i uczestników zajęć tanecznych.

1.     Niestety nie wszyscy z Was dostaną się do swoich grup w trakcie pierwszego naboru.
2.     Grupy taneczne, które nie zostaną wypełnione w całości być może nie zostaną otwarte.
3.     Dzieci najmłodsze 3-4 latki trzeba przygotować, że na zajęciach zostają same.
4.     Rezerwujcie miejsce w grupie dla siebie tylko i wyłącznie wtedy, gdy jesteście pewni, że chcecie chodzić na dane zajęcia taneczne, zajęcia rytmiczne lub zajęcia sportowe organizowane przez MDK lub CDC w Katowicach.
5.     Jeśli nie będziecie uczęszczać na zajęcia i nie zgłosicie swojej nieobecności dwa razy pod rząd za pomocą panelu klienta CDC wówczas zostajecie przeniesieni na koniec listy rezerwowej, a na wasze miejsce zostanie zaproszony ktoś, kto w pierwszym naborze nie dostał się do grupy.
6.     Koniecznie zgłaszajcie swoje nieobecności za pomocą panelu Klienta CDC na zajęciach tanecznych z jeszcze jednego powodu - gdyby niestety doszło do transmisji koronawirusa na naszych zajęciach będziemy informować odpoiednie organy o uczestnikach naszych zajęć w danym dniu, jeśli nie będziemy widzieli, że Was nie było wówczas podamy również Wasze dane.
7.     W przypadku powrotu pandemii w zaostrzonej formie i zamknięciu instytucji takich jak CDC i MDK zajęcia taneczne, zajęcia rytmiczne i zajęcia sportowe organizowane przez nas przeniesione będą do formy ONLINE. Każdy z Was w trakcie zapisów otrzyma link do platformy, na której aktywna będzie jego grupa w przypadku kolejnego lockdown.
 
 
 
Jako zespół pracujący dla Was i Waszego dobra bardzo prosimy Was o dobrą i konstruktywną współpracę w sezonie 2020/2021. W tym trudnym czasie wspierajmy się i rozwijajmy mimo wszystko.

Do zobaczenia na salach.
CDC

do góry