Kurs tańca towarzyskiego

Aktualności 27 Sierpnia 2021

Kurs tańca towarzyskiego w Carmen Dance Center Katowice

Zapraszamy wszystkich z Katowic, Chorzowa, Siemianowic Śląskich, Rudy Śląskiej, Czeladzi, Będzina, Bytomia, Tychów, Sosnowca, Wojkowic, Piekar Śląskich, Gliwic i całej aglomeracji Górnego Śląska na najlepsze kursy tańca towarzyskiego w Waszej okolicy.

Kursy tańca towarzyskiego w Carmen Dance Center Katowice

 

Kursy tańca towarzyskiego dla dzieci

Carmen Dance Center Katowice zaprasza dzieci na zajęcia dodatkowe, a dokładnie na kursy tańca towarzyskiego dla dzieci. Dzieci trenujące w CDC Katowice mają możliwość trenowania pod okiem najlepszych w okolicy trenerów i specjalistów od tańca towarzyskiego, na kursach realizujemy program zgodny z przepisami Polskiego Towarzystwa Tanecznego, którego jesteśmy członkami.

Wszystkie chętne dzieci uczestniczące w kursach tańca towarzyskiego w CDC mogą spróbować swoich sił w występach na pokazach i turniejach tańca towarzyskiego organizowanych przez PTT.

Kursy tańca towarzyskiego dla dorosłych i młodzieży

Na kursy tańca towarzyskiego zapraszamy również dorosłych i młodzież. Zajęcia dla dorosłych i młodzieży realizujemy na różnych poziomach zaawansowania:

  • Kurs tańca towarzyskiego grupa początkująca - czwartki godz. 20:30-21:30 sala baletowa MDK Koszutka filia Dąb w Katowicach.
  • Kurs tańca towarzyskiego dla grupy średniozaawansowanej - wtorki godz. 20:00-21:30 sala audiowizualna MDK Koszutka filia Dąb w Katowicach.
  • Kurs tańca towarzyskiego grupa zaawanmsowana - środy godz. 20:00-21:30 sala audiowizualna MDK Koszutka filia Dąb w Katowicach.

Dodatkowo w Carmen Dance Center - CDC Katowice dla wszystkich uczestników kursów tańca towarzyskiego.

Wszyscy uczestnicy naszych kursów tańca towarzyskiego maja możliwość uczestniczenia w zupełnie darmowych treningach własnych (tzw. PRACTIS), które odbywają się w piątki w godzinach 16:00-18:00. W trakcie practis’ów na sali obecni są kursanci z różnych stylów i rodzajów tańca, trenują wszyscy którzy chcą…

Grafik kutsów tańca towarzyskiego

Kompletny i precyzyjny grafik zajęć z tańca towarzyskiego znajdziesz na https://www.cdc-silesia.pl/grafik-zajec-tanecznych/grafik/d20210912

Zapisy na kursy tańca towarzyskiego

Na zajęcia zapiszesz się natomiast poprzez nasz formularz:

* pola wymagane

 

 

 

do góry