KONCERT GALOWY w ramach wydarzenia kulturalnego "VIII Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca „Igraszki” w Zabrzu.

Aktualności 12 Kwietnia 2019

      W dniu dzisiejszym, w godzinach popołudniowych odbył się Koncert Galowy w ramach wydarzenia kulturalnego "VIII Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca „Igraszki” w Zabrzu. Specjalne zaproszenie na festiwal otrzymały grupy pokazowe oraz solistki Carmen Dance Center.

Zespoły: Mini Carmenki i Carmenki wróciły ze statuetkami oraz medalami plasując się na wysokich pozycjach. Nasze tancerki zdobyły wysokie noty jury, co zostało potwierdzone w wyróżnieniach za przepięknie wytańczone choreografie. Autorką układów choreograficznych jest Pani Danuta Kwaśny oraz Pani Martyna Wieczorek.

Nasze wspaniałe solistki, na co dzień tańczące w wyżej wymienionych zespołach, zostały wyróżnione przez szanowne jury Festiwalu. Dyplomy oraz statuetki otrzymały: Emilia, Julia oraz Paulina. Niesamowitych emocji dostarczyła nam natomiast solistka Wiktoriaktóra zatańczyła układ w stylu jazzowym do utworu Celine Dion „My Heart Will Go On”. Wiki zdobywając główną nagrodę Festiwalu, została dodatkowo wyróżniona -   wykonała swój układ taneczny ponownie podczas Gali wręczenia nagród na Festiwalu. Wieczór ten zostanie w naszej pamięci na długo, gdyż założycielka Carmen Dance Center Pani Danuta Kwaśny, zawodowa tancerka i choreograf o niezwykłej pasji do tańca została wyróżniona jako jedyna wśród kadry trenerskiej. Pani Danucie przyznano nagrodę specjalną w uznaniu za jej pracę artystyczną. Serdecznie gratulujemy wszystkich nagród uczestnikom Festiwalu i tancerkom Carmen Dance Center biorącym udział w tym tanecznym evencie !!!!!!  

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Gali.

 

do góry