Jak zrealizować Polski Bon Turystyczny?

Aktualności 7 Sierpnia 2020

Jeśli zastanawiasz się jak zrealizować polski bon turystyczny...

Na powyższe pytanie jak zrealizować bon turystyczny oraz na wiele innych związanych z bonem szuka odpowiedzi wielu jego posiadaczy. Poniżej przedstawiamy kilka najważniejszych informacji, co więcej już dziś informujemy, że bony turystyczne możecie realizować w Carmen Dance Center w Katowicach! To wspaniała wiadomość i kolejna możliwość jaką daje nam CDC.

 1. Kto może otrzymać bon turystyczny?
  Polski bon turystyczny może otrzymać, każdy Rodzic pobierający świadczenie 500+ na swoje dziecko.
 2. Ile razy otrzymam Polski Bon Turystyczny?
  Na chwilę obecną Rząd RP przewidział jednokrotne przyznanie bonu na każde dziecko, ale czas pokaże czy dotacja na wakacje w postaci bonu nie zostanie przyznana cyklicznie…
 3. Jeśli posiadam np. 3 bony turystyczne mogę je wykorzystać na jedno ze swoich dzieci? Czy na jedno dziecko mogę wykorzystać max. 500 zł?
  Posiadając więcej bonów turystycznych np. 3 w związku z posiadaną 3 dzieci, to rodzic/opiekun prawny decyduje jaką kwotę chce wydatkować na odpowiednią usługę/imprezę turystyczną. Może np. korzystając z bonów 3 dzieci opłacić obóz tylko dla jednego dziecka.
 4. Jak zrealizować bon turystyczny?
  Posiadacz bonu turystycznego zgłasza chęć jego wykorzystania w Carmen Dance Center w Katowicach telefonicznie 731 300 003 lub mailowo taniec(at)cdc-silesia.pl.
  b. Kontaktujemy się z osobą zainteresowaną realizacją bonu i w trakcie rozmowy telefonicznej realizujemy bon - aby móc go zrealizować Rodzic/Prawny opiekun powinien posiadać unikatowy dla siebie 16 cyfrowy kod oraz dostęp do telefonu, którego nr był podawany podczas rejestracji w PUEzus, na ten nr telefonu przysłany zostanie kod weryfikacyjny umożliwiający akceptację i realizację bonu turystycznego.
 5. Czy muszę zrealizować bon turystyczny w całości u jednego organizatora turystyki?
  Bon turystyczny można realizować w częściach u wielu organizatorów turystyki.
 6. Na co w Carmen Dance Center mogę przeznaczyć swój bon turystyczny?
  Jako organizator turystyki wpisany do Centralnej Ewidencji Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych Carmen Dance Center może realizować bon na wszystkie swoje usługi turystyczne np. Carmen Dance Camp Winter, Carmen Dance Camp Summer, półkolonie.

 

Tak więc realizacja bonu turystycznego jest naprawdę prosta więc zapraszamy do korzystania z nich.

 Zapraszamy już dziś na Carmen Dance Camp Winter 2021 już zbieramy zapisy! Zaliczki honorujemy także w postaci wpłat za pośrednictwem Polskiego Bonu Turystycznego! Nie ma na co czekać - zapisujcie się już dziś!

do góry