Hiphop, Breaking, Popping, House, Freestyle - Katowice

Aktualności 31 Sierpnia 2021

Trenuj streetdance w CDC Katowice - hiphop, popping, house, freestyle, breaking.

Zapraszamy na wszystkie streetdance’owe style tańca do Carmen Dance Center - CDC. Jeśli mieszkasz w Katowicach, Siemianowicach Śląskich, Piekarach Śląskich, Zabrzu, Bytomiu, Rudzie Śląskiej, Czeladzi, Tychach, Sosnowcu, Będzinie, Chorzowie dojazd do nas zajmie Ci max. 10-30 min. Zapraszamy na treningi taneczne do najlepszej szkoły tańca w rejonie.

Hiphop, breaking, freestyle, popping w CDC Katowice

Hiphop w Carmen Dance Center Katowice

Na tanecznych treningach z hiphopu nasi trenerzy realizują zarówno zagadnienia grupowe tworząc choreografie dla formacji jak i pracują indywidualnie z kursantami na różnych stylach (np. popping, house). W trakcie treningów freestyle’owych z pewnością nie zabraknie walk i kół.

  • Grupa HIPHOP Kids - treningi taneczne dla dzieci - w poniedziałki o 16:00 - 17:00 w MDK Koszutka filia Dąb w Katowicach ul. Krzyżowa 1, Katowice.
  • Grupa HIPHOP młodzież poczatkująca - dla osób zaczynających przygodę z tańcem i streetdance - w piątki 18:15-19:15 w MDK Koszutka filia Dąb w Katowicach ul. Krzyżowa 1, Katowice.
  • Grupa 4FUN - treningi hiphop dla młodzieży i dzieciaków mających już taneczne doświadczenie - we wtorki i piątki 19:30-21:00 w MDK Koszutka filia Dąb w Katowicach ul. Krzyżowa 1, Katowice.
  • Grupa dla dorosłych HIPHOP/taneczny mix dla dorosłych - dobra zabawa, przełamywanie siebie, nowe umiejętności i inna świadomośc ciała to wszystko na tych treningach realizowanych w poniedziałki o 20:45-21:45 w MDK Koszutka filia Dąb w Katowicach ul. Krzyżowa 1, Katowice.

Breaking w CDC

Breaking w Carmen Dance Center w Katowicach realizujemy już od wielu lat i zapraszamy wszystkich, którzy lubią stać na głowie, chcą robić salta, powery itp. elementy taneczne. Treningi z breakingu realizujemy w CDC

  • FRODO TEAM czwartki w godz. 18:40-19:40 w MDK Koszutka filia Dąb w Katowicach ul. Krzyżowa 1, Katowice.
  • DRUŻYNA PIERŚCIENIA poniedziałki w godz. 19:00-20:30 i czwartki w godz. 19:45-21:15 w MDK Koszutka filia Dąb w Katowicach ul. Krzyżowa 1, Katowice.

House w Carmen Dance Center - CDC

W Carmen Dance Center Katowice planujemy otworzyć ten kurs tańca w poniedziałki 20:45-21:45. Dedykujemy go dla młodzieży i dorosłych, którzy uwielbiają świetną muzykę, skoczne rytmy i z pewnością potrzebują ujścia energii.

 

Dodatkowo dla wszystkich uczestników kursów tańca w Carmen Dance Center coś zupełnie nowego…

W ramach opłat miesięcznych za zajęcia w piątki w godzinach 16:00-18:00 odbywać się będą PRACTIS - TRENING WŁASNY dla wszystkich tych, którzy chcą nadrobić zaległości i poprawić swój warsztat taneczny.

Dokładny garfik wszystkich zajęć znajdziecie na nasze stronie z grafikiem - zapraszamy do zapoznania się.

Zapisać się na wszystkie zajęcia w CDC można poprzez formularz - wypełnij go:

* pola wymagane
do góry