Carmen Dance Center Katowice - CDC - 6 o'clock. PODSUMOWANIE!!!

Aktualności 10 Maja 2020

Carmen Dance Center Katowice podsumowujemy zbiórkę środków jakie udało się zebrać w ramach CDC - 6 o'clock.

Drodzy Kursanci, Rodzice, Dzieciaki, Przyjaciele...

Jak dobrze wiecie w miesiącu marcu 2020 w wyniku pandemi jaka wybuchła na całym Świecie większa część gospodarki stanęła w bezruchu. My jako Carmen Dance Center również nie pracujemy i nie prowadziny zajęć tanecznych i sportowych w formie tradycyjnej od 11.03.2020. Przełożyło się to w błyskawicznym tempie na sytuację naszą oraz naszych Instruktorów i całego zespołu CDC. Dlatego stworzyliśmy projekt...

Carmen Dance Center Foundation - CDC 6 o'clock

Projekt ten polegał na realizowaniu darmowych zajęć on-line w formie filmów instruktażowych publikowanych dla naszych kursantów na naszej stronie internetowej (gdyby ktoś z Was chciał z nich jeszcze skorzystać one nadal są dostępne - napiszcie udostępnimy Wam linki).
Publikując filmy i zadania poprosiliśmy Was o dobrowolne wpłaty darowizn w formie zrzutki oraz wpłat na konto naszej fundacji Carmen Dance Center. Założyliśmy chęć uzbierania kwoty w wysokości 5000,00 zł... Naszą zbiórkę na ten cel zakończyliśmy 30.04.2020.

PODSUMOWUJĄC CDC - 6 o'clock

Publikując ten artykuł w imieniu całego zespołu Carmen Dance Center - DZIĘKUJEMY!!! Dzięki Wam osiągnęliśmy nasz cel i w piątek 08.05.2020 wypłaciliśmy instruktorom i nauczycielom drugą część darowizn zebranych przez Carmen Dance Center Foundation. Łącznie wypłaciliśmy środki na kwotę 5.200,00 zł.
I przyznamy szczerze, że w obliczu tego wszystkiego co nas spotyka są to bardzo pomocne środki, gdyż mimo zapewnień władz w zasadzie nikt z kadry CDC nie otrzymał jeszcze wsparcia z tzw. Tarczy Antykryzysowej... Mimo, że wnioski zostały złożone już nawet w połowie kwietnia.
Dlatego raz jeszcze...

Dziękujemy...!!!

Zarząd Carmen Dance Center Foundation oraz cały zespół CDC.

PS. Zbiórkę środków oraz 1% prowadzimy nadal jednak jej cel będzie już szerszy, postaramy się pomagać większej TANECZNEJ RODZINIE np. dofinansowyjąc potrzebującycm dzieciom i instruktorom szkolenia, obozy taneczne itp... 

do góry