Beskidzki Festiwal Tańca w Kętach 2020

Aktualności 22 Lutego 2020

Dziś kolejny rok z rzędu Carmen Dance Center wraz z swoimi tancerzami zawitał na Beskidzki Festiwal Tańca w Kętach. Celem organizatorów jest popularyzacja różnych stylów i technik tanecznych, a także umożliwienie konfrontacji umiejetności uczestników. Festiwal powstał, aby pomóc ośrodkom kultury i klubom tanecznym zainicjować współpracę.  Tancerki  CDC nie mogły pominąć uczestnictwa w tak zacnym wydarzeniu. Metropolia przyjęła ich entuzjastycznie. Dziewczyny dały z siebie wszytsko i tak Natlia bez większych kłopotów przeszła eliminacje, ale niestety nie zakwalifikowała się do dalszego etapu po walkach 1vs1. Wiktoria pomimo uczestnictwa nie zakwalifikowała się do żadnego z dalszych etapów, natomiast Zosia i Ola pokonały konkurencje i przeszły na wyższy poziom. Ola walczyła dzielnie, jednakże to Zosia wygrała etap walk 1vs1. Pomimo świetnej formy i doskonałego przygotowania Zosia pożegnała sie z konkursem tuż przed samym finałem. Na festiwal pojechała rówież Lena lecz nie wyszła ona z etapu eliminacji. Kolejna tancerka Kalina wygrała etap 1vs1, jednakże odpadła w kolenych walkach w kategorii wiekowej do lat 11. 

Gratulujemy serdecznie naszemu duetowi Klara & Zosia, który poraz kolejny stanął na podium zajmując trzecie miejsce w 7 przeglądzie Tańca Nowoczesnego w kategorii 13-15 lat jazz - duety.

Z dyplomem wrócił równiez zespół Swing, który w tym samym przeglądzie i kategorii wiekowej zajął 5 miejsce jako jazz grupa.

Wszystki dziękujemy za udział w festiwalu, gratulujemy odwagi, zaangażowania i samozaparcia. Miejsca na podium i puchary są bardzo miłym zwieńczeniem trudu pracy, jednakże najważniejsza jest radość z tańca.

 

Beskidzki Festiwal Tańca w Kętach 22.03.2020

 

do góry